Forum

*alkor12
2016-02-04
Pytanie zasadnicze...robimy trzecią wystawę Variarta w Miedzylesiu ? Może macie inne propozycje lokalizacji ?
Dwie wystawy za nami. Jak było, to wiecie. Jak będzie, zależy tylko od nas. Zacząłem już wstępne rozmowy z właścicielem Zamku. Negocjuję warunki następnego spotkania w Miedzylesiu. , ale miejsce zawsze zmienić mozna, tylko gdzie ?
katka
2016-02-04
Ja już teraz wpisuję się, jako chętna coby trochę namieszać ;) aaa co do miejsca... będę mieć na uwadze inną lokalizację, choć mi Zamek pasuje, aczkolwiek daleko...
katka
2016-02-04
natomiast ta odległość mi niestraszna, ale nich inni się wypowiedzą.
*alkor12
2016-02-05
Tak naprawdę, to, co znajdziemy, będzie zawsze dla wielu za daleko, uwazam zatem, z trzeba się z tym pogodzić. Nie wiem jeszcze co tym razem Zamek zaproponuje, dlatego pytam o ewentualności. Jeśli mozecie tać tylko jakieś propozycje, Redakcja nawiąże kontakt. Nic wiecej na razie nie oczekujemy.
katka
2016-02-05
Ano właśnie, dlatego dla mnie ta odległość warta pokonania przy niezwykłym klimacie,jakie daje Zamek...no ale to ja...
Jarek
2016-02-05
Chętnych do wzięcia udziału w konkursie umiejscowić na mapie, a następnie wybrać punkt jak najbardziej centralny. ;]
*Azja
2016-02-05
Bardzo podoba mi sie idea corocznych wystaw Variartu,dlatego tez w zeszlym roku chcialam wziasc udzialw tym przedsiewzieciu.Fajna okazja aby poznac w realu ludzi z VA,obejrzec ich prace na zywo....Do ostatniej chwili nie bylam pewna czy bede mogla przyjechac do Miedzylesia-ostatecznie polozenie geograficzne i zwiazany z tym bardzo problematyczny dojazd przechylily szale na "nie".Nie ma do Miedzylesia dobrego polaczenia komunikacyjnego , konieczne jest kilka przesiadek np. z Jeleniej Gory albo Wroclawia...Aby przyjechac prosto zza granicy rowniez dojazd nie jest latwy. Nie mam prawa marudzic nie po to to pisze, nie mam rowniez na dzis mozliwosci zorganizowania wystawy VA w bardziej dogodnej miejscowosci ale pisze o tym wszystkim w odpowiedzi na pytanie Aleksandra.Chetnie przyjechalabym na kolejna wystawe, bardzo chetnie ,ale wiem ze dla mnie dojazd do Miedzylesia to problem....Aczkolwiek uwazam ze duzo lepsza bylaby kolejna wystawa w Miedzylesiu niz nigdzie ;-).
*alkor12
2016-02-05
Joanno, ludzie jadą z całej Polski, nie marudze, ze mam najdalej, jak to w Polsce. Jeśli ktos może cos zaproponować, prosze niech poda link do obiektu, to wszystko. na razie mamy Miedzylesie, sprawdzone i fajne...ale dlaczego nie moze być lepiej ? :)
*Azja
2016-02-05
Jasne :-)
*schodowski
2016-02-06
mi się też podoba, ale mam kontakt do Zamku w Książu, spróbuję porozmawiać z kolegą czy ewentualnie tam nie udałoby się czegoś zorganizować. Aczkolwiek lubię Zamek w Międzylesiu :)
*Azja
2016-02-06
Zamek w Ksiazu!....Piekne i tajemnicze miejsce...Wspaniale nie tylko na wystawe ale i na plener :-).
*alkor12
2016-02-06
Lokalizacja zblizona, moje obawy to, czy dostanieniemy tak dobraą ofertę noclegową jak w Midzylesiu, ale...Krzysiu, próbuj zasignąc języka :)
*schodowski
2016-02-08
Olek właśnie to samo pomyślałem wczoraj, poza tym wystawa musiałaby być biletowana bo galeria w Książu jest w cześći zamku dla zwiedzających, więc chyba odpada
*alkor12
2016-02-14
Skoro nie ma innych propozycji, jestesmy chyba skazani na Miedzylesie, a Zamek tam, na nas...negocjacje trwają...niebawem przedstawie ofertę...zaproszenia indywidualne wyślemy. Pragniemy, by było nas jak najwięcej. Równiez tych, co zaproszeń nie otzrymają. To nie znaczy, ze wrota zamkniete. Wybór artystów bedzie rozpatrzony przez redakcję, choć tak na prawdę, to chciał bym, byli by wszyscy
ªmaniek
2016-03-13
Tylko test :)

Dodaj post w tym temacie

Musisz być zalogowany, aby dodać post.

Korzystając z serwisu akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności Strona może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Made with and in Warsaw by jakub mańkowski
Copyright © 2002-2019 VariArt.org