Forum

2016-07-20
Witam. Jakiś czas temu portal pozmieniał hasła i powysylal nowe. Niestety mój email był już wtedy martwy, nie mialem dostępu do skrzynki i już mieć nie będę, bo adres nie istnieje. Hasła zmienic więc nie mogę, a wiadomości do członków redakcji pozostały bez odpowiedzi. Co w związku z tym mam zrobić? Jest możliwość odzyskania konta, czy też mam założyć nowe? Nie ukrywam, że wolałbym jednak pozostać przy starym

2016-07-20
Link do mojego starego konta http://variart.org/users/view/2173
ªmaniek
2016-07-20
Do mnie napisz na [email protected] ze wskazaniem poprzedniego adresu mailowego. Zmienie adres i wtedy odzyskasz haslo.
krisbendi
2019-04-15
Ktoś się mocno napracował by ,,ułatwić ,, mi logowanie........ SUPER....!!!!!! Chyba zostało mi tylko zrobić tatuaż z nowym hasłem !!!!
eN
2019-04-15
Krisbendi - możesz przecież zmienić hasło, które dostałeś teraz na maila. Każdy ma taką opcję.

Co do postu startowego... hmmm... zastanawiam się, jak ów Avatar to napisał, skoro nie mógł się zalogować itd :D
Tak, czy siak, porusza kwestię, która i teraz może być aktualna w przypadku niektórych, rzadko tu zaglądających użytkowników.
Araxela
2019-04-15
•eN - Avatar pisał to w 2016 roku :) pewnie z fejkowego konta... sprawa zapewne dawno nieaktualna :)
eN
2019-04-15
tak, tak - zwróciłam uwagę, że 2016 rok. Że niby z fcb? aaa może faktycznie. Nie mam tam akurat konta, więc nie pomyślałam, że można stamtąd wejść.
Jego sprawa może i nieaktualna, ale myślę, że paru(nastu?dziesięciu ;) osobom i po obecnych zmianach może się przydać odpowiedź na jego pytanie
Araxela
2019-04-15
Oj na pewno wiele osób będzie miało problemy z zalogowaniem... nie wyłączając tych, którzy mieli "osobliwego", odrębnego maila i teraz nie są w stanie dojść, jaka to była skrzynka... No niestety...
eN
2019-04-15
ojtam ojtam ;)
...a swoją drogą sama zastanawiałam się, z której skrzynki korzystałam przy zakładaniu tu konta
ªmaniek
2019-04-16
Dlatego w newsie podałem adres kontaktowy i link do newsa wisi na stronie głównej na samej górze - w przypadku jakichkolwiek problemów czy pytań piszcie do mnie na [email protected] - na wszystkie maile odpowiadam asap.
ªmaniek
2019-04-16
Btw. Przez FB nie można się tutaj zalogować. Będę sprawdzał te błędne Avatary do nieistniejących kont użytkowników.
bardo
2019-04-16
Z logowaniem nie mam problemu, ale chciałam pochwalić zmianę edycji i usuwania zdjęcia. Wcześniej parokrotnie przez przypadek usuwałam nie te zdjęcia które chciałam, teraz jest to bardzo czytelne. Dziękuję :)

Dodaj post w tym temacie

Musisz być zalogowany, aby dodać post.

Korzystając z serwisu akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności Strona może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Made with and in Warsaw by jakub mańkowski
Copyright © 2002-2019 VariArt.org