ForumAvatar
Dev
2017-12-27
"Interesujące galerie" są bardzo interesujące i bardzo lubię oglądać te wybrane, ale wiele razy bywa tak, jak i na przyklad wczoraj, kiedy były jeszcze rysunki, których Autora nie zdążyłam sobie zapisać no i klops, nie znajdę już. A może taka lista powinna gdzieś sobie wisieć w jakimś linku archiwum, bo przecież raczej się nie powtarzają chyba? No i raczej są to nieprzypadkowe wybory, a ciężko czasem przekopać samemu, by znaleźć coś mega.
Pozdrawiam i ewentualnie jeszcze proszę o link do tego Artysty z rysunkami ostatnimi, jeśli ktoś pamięta? :)
Avatar
ªmaniek
2017-12-27
Interesująca galeria wyświetla losowo prace Mistrzów. Nie ma obecnie możliwości wyświetlenia tylko Mistrzów na liście Artystów, ale zapiszę sobie, żeby nad tym popracować.
Avatar
Dev
2017-12-27
No, no, właśnie, może w menu "oglądaj" chociażby listę Mistrzów :) Dziękuję :)
Avatar
Dev
2018-02-17
Tak się przypominam tylko, bo odkąd obserwuję, to już kilka razy niektóre się powtarzają... Albo trzeba "donominować" Mistrzów ;) Pozdrawiam :)
Avatar
behemot
2018-02-18
Ten artysta to "Latający pies "
Avatar
Dev
2018-02-18
Niee, Behemocie, to nie ten, akurat wtedy tego dnia widocznie nikt nie zarejestrował tego w pamięci ;) Poczekam, może system przemieli w końcu, skoro losowo ;) A Latający pies pojawia się też bardzo często :)
Avatar
Jarek
2018-02-18
To może opisz te rysunki, bo nie ma sensu zgadywać.
Avatar
Dev
2018-02-18
Jarku, ale ja nie chcę żeby zgadywać, wtedy zadałam pytanie od razu na drugi dzień, więc już teraz temat nie dotyczy tych rysunków, tylko bardziej o bezpośredni link do Mistrzów ;) I z tym chciałam się przypomnieć Adminowi :)
Avatar
ªmaniek
2018-02-18
Ja o wszystkim pamiętam :) Robię dużą zmianę na VA, wiele tematów mam zakolejkowanych :)
Avatar
Dev
2018-02-18
Super :) To już czekam grzecznie ^^
Avatar
eN
2018-02-18
pomysł z listą mistrzów jest bardzo dobry. Na razie - jeśli chcę poszperać w rożnych mistrzowskich pracach/galeriach, muszę je wyszukiwać po niebieskich kropkach, w komentarzach pod pracami innych variartowiczów, a jak wieść gminna niesie, była tu kiedyś awaria i wiele komentarzy zaginęło w odmętach internetu. No i nie wszyscy przecież komentują. Lista by bardzo ułatwiła. I jeszcze coś - jak wyczytałam w regulaminie, podobno są tu mistrzowie z czerwoną kropką, ale jak na razie nie wypatrzyłam.
Avatar
ªmaniek
2018-02-19
Mistrzowie mają tylko kolor niebieski. W regulaminie jest celowo słowo "lub" co oznacza, że może być ale nie musi. Inny kolor był stosowany w innych kolorystykach portalu (był kiedyś np. w kolorze białym), które zostały wyłączone. W obecnej - widocznej kolorystyce portalu - jest tylko kolor: niebieski.
Avatar
eN
2018-02-20
ok. Dziękuję za odpowiedź.
Avatar
Dev
2018-09-26
Noo, wreszcie się odnalazła ta galeria w zestawieniu Mistrzów - o tego Pana mi chodziło ;)) https://variart.org/users/view/2092/galar

Dodaj post w tym temacie

Musisz być zalogowany, aby dodać post.


Korzystając z serwisu akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności Strona może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Made with and in Warsaw by jakub mańkowski
Copyright © 2002-2019 VariArt.org