ForumAvatar
rdza
2018-06-14
jak w tytule.................
Avatar
CaesarEdenpert
2018-06-14
No właśnie.Wrzucamy Nomki, może redakcja szybciej zauważy?...
Avatar
CaesarEdenpert
2018-06-14
Przy okazji ciekawostka; w nominacjach jest koń Arka, praca umieszczona w 2017.... :) https://variart.org/works/view/119097 nie myślałem, że aż tak działamy hihi ;)
Avatar
ªmaniek
2018-06-14
Sprawdzę tę nominację.
Avatar
Rafshchax
2018-06-14
Jak już jesteśmy przy nominacjach starych prac, to poruszę temat tej pracy https://variart.org/works/view/117247/Magiczne_Ptaszki_VIII, która od ponad roku jest cały czas w nominacjach, jednoczesnie majac juz tytul pt.
Avatar
Dev
2018-06-15
A Jarek? :)) https://variart.org/users/view/6486/KAJArt
Avatar
rdza
2018-06-16
Jarek to jest przyśnięcie Administracji , a Arek to jakiś sen zimowy delikatnie mówiąc :)
Avatar
Araxela
2018-06-16
Tak często widzę te prace, o których wspominacie, że mój umysł nauczył się je już ignorować ;)
Avatar
magda.h-m
2018-07-12
Szanowna Redakcjo!
uprzejmie proszę w imieniu własnym i być może kilku innych użytkowników o spokojny przegląd GALERII POCZĄTKOWEJ i ewentualne przeniesienia do galerii głównej "zasłużonych" użytkowników.
Zdaję sobie sprawę, ze jest sezon urlopowy, że nastały trudne czasy i że niewielu ma chęci się udzielać społecznie, ale kiedy zaglądam do galerii początkowej i widzę fantastyczne prace użytkownika "x" "y" "z" czasami przewyższające poziomem niektóre prace użytkowników z galerii głównej to mi robi się przykro.... Tak po prostu przykro i myślę, że niektórym użytkownikom też. Nie ma co prawda, żadnych reguł przejścia więc w zasadzie wszystko można wytłumaczyć, ale uniżenie proszę o jakąkolwiek reakcję i zerkniecie do galerii początkowej.....
Pozdrawiam serdecznie
Avatar
Araxela
2018-07-12
•magda.h-m, trochę nie rozumiem powyższego postu, prośby.
Wydaje mi się, że każdy winien zajmować się własną "działką".
Jeżeli ktoś nie został przeniesiony do Galerii Głównej - widocznie tak ma być, z jakiegoś powodu Administracja uznała, że to jeszcze nie ten poziom, że może należy poczekać, dać na wstrzymanie... lub rzeczywiście nie mają w tym momencie możliwości prześledzenia prac Użytkowników. No nieważne.
Ale... wchodzenie w kompetencje - to chyba nie najlepszy pomysł, a bynajmniej - nie na forum, nie w ten sposób...
Wyczuwam niepotrzebny patos.
Avatar
magda.h-m
2018-07-12
"Araxela" no cóż.... jeśli spodziewałabym się jakiejkolwiek wypowiedzi z tak szczegółowym uzasadnieniem, to raczej ze strony Redakcji. Sprawdzę jeszcze raz skład bo być może umknęły mi jakieś zmiany. Szanuję pani prawo do wypowiedzi, ale jednak w składzie redakcji nie znalazłam pani nazwiska.... Pozostaje mi wnioskować, że przemawia przez panią jedynie obawa przed konkurencją co akurat niespecjalnie mnie dziwi....
Avatar
Araxela
2018-07-12
Prośba jest na forum ogólnym, gdzie nie tylko Redakcja ma prawo się wypowiadać.
Jeżeli jest to korespondencja prywatna, to wszelkie namiary znajdują się pod linkiem: https://variart.org/pages/redakcja
Pozdrawiam.
Avatar
rdza
2018-07-12
...........ech kobiety ..........:)
Avatar
Dev
2018-10-02
A dlaczego Wojtek chodzi z wężykiem??? https://variart.org/users/view/4642/kloszart
Avatar
*Azja
2018-10-03
Czasami ludziom którzy mają warsztat w jednym palcu ale z jego pomocą biorą się za rozbudowane tematy -trudniej jest przejść przesiew niż użytkownikom o przeciętnych umiejętnościach technicznych i przeciętnych pomysłach .Kloszart może wzbudzać obawy (w kontekście przeniesienia) bo jego prace czasem balansują na krawędzi.... ale moim zdaniem lada chwila "awansuje" do Galerii Głównej :-).
PS>Wielu odbiorców sądzi ze umiejętność wykonania hiperrealistycznej pracy to już najwyższy poziom oczekiwany od twórcy ale tak na prawdę można przecież też gryzmolić jak kura pazurem tworząc jednocześnie wielka sztukę....Liczy się przekaz, ta nieuchwytna kompozycja smaku (dobrego) którą owe "gryzmoły" wywołują u odbiorcy.
…. Zawsze podziwiam utalentowane osoby za wspaniały warsztat, za umiejętności techniczne i warsztatowe ale też czuje ze to tylko i aż umiejętność techniczna.
Spodziewam się że redakcja awansuje użytkowników "na wyczucie"...zresztą moim zdaniem jest to jedyne realne kryterium. A gusta są różne.
Avatar
Dev
2018-11-02
Hmm, "balansowanie na krawędzi" , czyli co, że nie ten sam temat cały czas? :) Że raz kobitka, raz fantasy? :) To już chyba jak się ma ogarnięty jeden, swój, temat i się go kontynuuje , to wtedy się zostaje już Mistrzem :) ale uważam, że do Głównej z poziomem się nadaje :)))
Avatar
*Azja
2018-11-03
"Balansują na krawędzi" pod względem wartości artystycznej: kiczu albo sztuki. Temat nie ma znaczenia sam w sobie,liczy się jakość (i wartość) przekazu. Są ludzie którzy mają warsztat w jednym palcu ale tak walą kiczem że wręcz "nie wolno" ich wpuszczać do Galerii Głównej bo to byłby obciach dla portalu...
Ale to tak pisze jedynie gwoli wyjaśnienia co miałam na myśli, nie chce odwracać uwagi od pytania Krysi.Krysiu, na pewno są tu osoby które mogą służyć Ci pomocą ,mają za sobą podobny problem..Ja jedynie z mojej strony mogę życzyć Ci otuchy i poprawy zdrowia.Będę trzymała kciuki :-)*
Avatar
Dev
2018-11-03
Tematu kiczu nie będę podejmować, chociaż podobno to dosyć mocny nurt, uprawiany z rozmysłem i można by osobny wątek założyć :) Ok, to na razie stop, nie odwracajmy uwagi od pytania Karo :)

Dodaj post w tym temacie

Musisz być zalogowany, aby dodać post.


Korzystając z serwisu akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności Strona może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Made with and in Warsaw by jakub mańkowski
Copyright © 2002-2019 VariArt.org