ForumAvatar
openet
2018-07-01
Po udostępnieniu pracy na FB nie wyświetla się obrazek, tylko któraś z liter "VARI". Czy ktoś też ma taki problem?
Avatar
Dev
2018-07-01
Nie, po wklejeniu linku ( tak na podglądzie tylko sprawdziłam pracę Rebelianta z DG) wyświetliła mi sie praca i nawet tytuł i autor, wcześniej tak było, fakt, że tylko żołte literki Vari na biały tle.
Mnie trochę wkurza ten infantylny opis ze strony, "Jesteś artystą? - pokaż swoje prace. Kochasz sztukę? - zobacz galerie " :D Strasznie to jakoś pretensjonalne ;)
Avatar
magda.h-m
2018-07-12
sprawdzałam parokrotnie i rzeczywiście tak się robi, ale nie zawsze. nawet wklejenie linku nie gwarantuje podglądu. Jednak czasami po drugim kliknięciu udostępnij (za 1 razem kliknąć anuluj i wyjdź) wchodzi podgląd. Nie wiem jednak od czego to zależy :(
Avatar
ªmaniek
2018-07-13
Ja też mam z tym odwieczny problem... Wklejenie linku, potem wyjście i ponowne wklejenie, czasami tak trzy razy i wtedy wchodzi tak jak powinno...
Avatar
magda.h-m
2018-07-13
Przypomniało mi się jeszcze, że taki problem miałam też wcześniej kiedy próbowałam udostępniać linki z Youtub-a czy innych (poza FB) stron. Być może problem stwarza samo FB?
Avatar
ªmaniek
2018-07-15
Może być bo znajomi też mi o tym mówili (też mieli problemy ze swoimi stronami). Co do YT to kiedyś słyszałem, ze FB specjalnie ogranicza jakość udostępniania linków do YT żeby promować publikację filmów bezpośrednio u siebie.

Dodaj post w tym temacie

Musisz być zalogowany, aby dodać post.


Korzystając z serwisu akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności Strona może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Made with and in Warsaw by jakub mańkowski
Copyright © 2002-2020 VariArt.org