ForumAvatar
satyrek
2019-01-07
Od dłuższego czasu nie mogę skomentować w żadnym miejscu prac i wpisów baribal108. Obawiam się, że to jakiś błąd. Zawsze traktowałem kolegę po fachu z sympatią i nie widzę powodu, by to on mnie zablokował. Nie mogę się z nim skontaktować... Wysoki Administratorze ratuj :)
Avatar
WSzaniawski
2019-01-07
Ryszard, trzeba sprawdzić czy może całkiem przypadkiem Jacek Cię zablokował, już wysłałem do niego pytanie (co prawda nie jestem administratorem, ale zawsze dobrze zacząć od najprostszej metody.....;))) Ot taka dawna przypadłość ornitologa amatora, jak Ci się wydaje, że masz przed oczami bardzo rzadki gatunek, to później na 99.9% okazuje się, że to jednak pospolity gatunek..... A obserwatorowi buzuje wyobraźnia.....;)))) Więc może zwyczajnie pomyłkowo zostało wciśnięte "x"......;))) Pozdrawiam.
Avatar
satyrek
2019-01-07
Dziękuję Waldku :) Może pomoże :)
Avatar
amiartist
2019-01-08
Też jakiś czas temu nie mogłam komentować prac pewnego użytkownika. Na około okazało się, że mnie nie zablokował. Na szczęście jak samo przyszło, tak samo znikło ;-)
Avatar
ªmaniek
2019-01-10
Czy problem nadal występuje? Blokady nie ma ale może już została zdjeta - tego niestety nie będę widział.
Avatar
satyrek
2019-01-10
Problemu już nie ma. Waldek zadziałał. Podziękowania dla niego i dla Administratora za zainteresowanie. Pozdrawiam!

Dodaj post w tym temacie

Musisz być zalogowany, aby dodać post.


Korzystając z serwisu akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności Strona może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Made with and in Warsaw by jakub mańkowski
Copyright © 2002-2019 VariArt.org