Forum

mARTa
2019-04-08
Niewielki lokal cudownie położony, z dobrym klimatem. Szukam chętnych do współpracy. Można będzie tu prowadzic kilkuosobowe warsztaty różnego typu. Pracownia jest stricte malarska, posiada wielkie północne okno.

Jednocześnie poszukuję osób zainteresowanych uczestnictwem w moim autorskim warsztacie malarstwa ekologicznego, bazujacego wyłacznie na tradycyjnych naturalnych materiałach i starych technikach. Mam długoletnie doświadczenie i doskonałe profesjonalne wykształcenie. Będziemy kreatywnie odkrywać najstarsze techniki jak tradycyjna klejówka czy tempera, dla chętnych techniki pozłotnicze. Zapraszam, pytania proszę na priv lub 668 371 175
Jarek
2019-04-09
A takie warsztaty tempery to gdzie? Bo ja jestem z Chorzowa a tempera mnie z wielu powodów interesuje.
A te ekologiczne to ciekawe jest. Czyli siarczek rtęci, wyprażanie rtęci z chlorkiem amonu w retortach. Biel ołowiana, grynszpan, atymonian ołowiu. Stare techniki są tak eko, że aż włosy siwieją od czytania co oni wyczyniali. ;)

Dodaj post w tym temacie

Musisz być zalogowany, aby dodać post.

On-line
Rafshchax

Korzystając z serwisu akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności Strona może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Made with and in Warsaw by jakub mańkowski
Copyright © 2002-2019 VariArt.org