Forum

mARTa
2019-04-09
Niewielki lokal cudownie położony, z dobrym klimatem. Szukam chętnych do współpracy. Można będzie tu prowadzic kilkuosobowe warsztaty różnego typu. Pracownia jest stricte malarska, posiada wielkie północne okno.

Jednocześnie poszukuję osób zainteresowanych uczestnictwem w moim autorskim warsztacie malarstwa ekologicznego, bazujacego wyłacznie na tradycyjnych naturalnych materiałach i starych technikach. Mam długoletnie doświadczenie i doskonałe profesjonalne wykształcenie. Będziemy kreatywnie odkrywać najstarsze techniki jak tradycyjna klejówka czy tempera, dla chętnych techniki pozłotnicze. Zapraszam, pytania proszę na priv lub 668 371 175
*schodowski
2019-04-10
Brzmi świetnie! Ciekawy jestem zamysłu :)
mARTa
2019-04-11
Porozmawiam z kazda zainteresowana osoba prywatnie :)
Na razie robie wywiad na ile moja idea moze byc potrzebna i ew komu.

Pomysl zrodzil sie z faktu nabycia uczulenia na wszelka chemie po latach kontaktu, włacznie z akrylem i terpentyna. Takze z wynikajacej z tego koniecznosci zaprzestania pracy jako konserwator.
Bedziemy uzywac suche pigmenty, jajka, zelatyne/klej skorny, bawic sie, jak jaskiniowcy ;)
Nakladac platki szlagmetalu i malowac, dla ambitnych prawdziwe zloto na bolusie. Kto co z tego wykreuje to tylko sprawa inwencji lub podpowiedzi.
mARTa
2019-04-11
Co do ewentualnych chetnych do prowadzenia wlasnych zajęć w tym uroczym i świetnym komunikacyjnie miejscu, najlepiej juz z grupa wlasnych uczniow, pragnełabym stworzyć wspolnie oryginalna i alternatywna do dominujacych na rynku propozycję. Moje warsztaty nie wypelnia czasowo calego tygodnia wiec chetnie podziele sie lokalem, podnajmujac go na godziny.
Takze ewentualnie na malarstwo wlasne.
Otwarta na pomysły i propozycje :)

Dodaj post w tym temacie

Musisz być zalogowany, aby dodać post.

Korzystając z serwisu akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności Strona może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Made with and in Warsaw by jakub mańkowski
Copyright © 2002-2019 VariArt.org