Forum

datura
2019-07-23
Co sądzicie o technice linorytu? Próbowaliście tej techniki? Co sądzicie o linorycie kolorowym, tworzonym przy pomocy wielu matryc?
*jacek79
2019-07-25
piękna technika....dawno nie robiłem...z wielu matryc nie korzystałem .(z jednego względu więcej pracy)..).kolorowy odbijałem z jednej matrycy ..poprzez nakładanie oddzielnie poszczególnych kolorów..
Dev
2019-07-26
Ostatnio, myśląc: "linoryt", myślę: "Andrzej O." :))) >>> http://aolczyk.pl/galeria/grafika/
WSzaniawski
2019-07-26
O cholera, myślałem że tylko ja tak mam....;))) A tu okazuje się, że Dev ma podobnie......;)))) To co Andrzej wyprawia(ł) w tej technice....... Delikatnie mówiąc, nawet nie ma co szukać szczęki na podłodze..... Bo z każdą kolejną pracą wypada znowu......;))))))))
Korczynska
2019-08-15
czarno biały linoryt można łączyć z dowolną ilością innych matryc jak i kombinować z innymi technikami tj monotypia. Wszystko zależy od projektu.
Jarek
2019-08-15
Można też odbijać na czarnym papierze, wtedy się używa białej farby drukarskiej.
To wtedy bardziej rysunkowe jest.

Dodaj post w tym temacie

Musisz być zalogowany, aby dodać post.

On-line
jak62

Korzystając z serwisu akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności Strona może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Made with and in Warsaw by jakub mańkowski
Copyright © 2002-2019 VariArt.org