Forum

~titan
2020-02-25
Witajcie, przeważnie maluję pędzlami syntetycznymi przy pracy olejami, ale ostatnio do rozmazywania, przejść naszło mnie kupić 2-3 pędzle szczecinowe.
Marka to Restaurohouse i w sumie tak średnio, ale wyczytałem, że to szczecina syntetyczna. Polecacie coś z miękkiej szczeciny?? Przerabiałem już temat szczecina mega twardej i sztywnej..... Pozdrawiam
Jarek
2020-02-25
Tym razem się dołączę do pytania.
Restaurohouse robi świetne szpachle. Pędzle się sypią.
Kozłowskiego też nie lubię, raz że wypada włosie, dwa łamie się.
Na razie używam Renesans z serii 2001R, dość miękkie i nawet nieźle trzymają kształt.
Niestety również nie mogę znaleźć dobrych pędzli.
Dev
2020-02-25
Chyba nie ma tak, że jeden producent i zawsze wszystkie serie super albo kompletnie złe. Ja sięgam po różniaste i np Kozłowskiego bardzo dobrze trafiam, poleciłabym w ciemno a mam też dwa ukochane pędzelki z Astry, takie czerwone, jeden już wyłysiał, drugi jeszcze zipie, no po prostu super jest, świetnie prowadzi farbę.
Mam z nietypowych też jakiś też graArt ? Generalnie jak już wejdę do plastycznego to po prostu sobie przeglądam i przeglądam i zawsze coś fajnego się trafi.

Dodaj post w tym temacie

Musisz być zalogowany, aby dodać post.

On-line
~Straton

Korzystając z serwisu akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności Strona może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Made with and in Warsaw by jakub mańkowski
Copyright © 2002-2020 VariArt.org