Forum

SYGart
2020-05-16
Witam,

Nie wiedziałem gdzie dokładnie umieścić moją prośbę. Więc umieszczam ją tutaj.

Bardzo prosiłbym o szczere zdanie na temat moich prac, które się Wam najbardziej podobają, a które w ogóle, bądź najmniej. Mam kilka pomysłów na siebie, a chciałbym być spójny w tematyce i w technice. Obecnie poszukuję odpowiedniej drogi. Nie umiem siebie ocenić. Nie umiem powiedzieć, co mi najlepiej "wychodzi", jakie prace są najlepiej odbierane przez ludzi. Będę wdzięczny za pomoc.

sygart
Araxela
2020-05-16
Spojrzałam na Twoją galerię (w ogóle tylko dzięki temu wpisowi na forum ją zauważyłam) i przyznam, że przede wszystkim... jestem odrobinę zaskoczona, że jesteś w początkowej... Rozumiem Twoje poszukiwania, ale jednocześnie myślę, że jest to kwestia tak indywidualna, tak delikatna, osobista, że wszelkie "doradztwo", mogłoby jedynie przynieść skutek odwrotny do zamierzonego (no chyba że naprawdę trafisz na "zajebistego" Mentora, z którym znajdziesz wspólny język).

Przede wszystkim - malowanie czego daje Ci największą przyjemność? Od tego bym zaczęła...
Szukaj wskazówek u ludzi, którzy tworzą w podobnym stylu i stanowią w Twoich oczach autorytet. Ale nic na siłę!

Życzę Ci powodzenia!
CaesarEdenpert
2020-05-16
Podpinam się pod zaskoczenie Araxeli; droga redakcjo, dlaczego Sygart jest w początkowej?!? DLACZEGO? Przez litość nie będę rzucał przekleństwami nad niedawnymi awansami do głównej i do tytułu mistrza. Niektóre przejścia były bardzo szybkie i coraz gorsze prace widzę w tych galeriach...eh, nie będę dawał przykładów, bo nie jest to wina awansowanych, ale trochę słabo to wygląda, a szanowna redakcja chyba wie, kogo awansuje :)
Przepraszam Cię Sygart za tę dygresję, wracając do tematu, to najbardziej podobają mi się Twoje smutne i depresyjne wizerunki. Warsztat masz całkiem niezły i czas go wykorzystać, moim zdaniem na coś, co chciałbyś opowiedzieć swoim malarstwem, broń Boże nie na kopie stylu innych, a wtedy może własny, rozpoznawalny styl przyjdzie...Kopiowanie jest dobre do ćwiczenia warsztatu, ale w Twoim przypadku już niepotrzebne; ćwicz warsztat w swoim stylu. Zaraz wpiszę się pod tymi pracami, które mi się podobają najbardziej
SYGart
2020-05-16
Dziękuje za opinie. Ja nie kopiuję, wszystko jest moje. Na kilku obrazach jest moja żona. Chcę być oryginalny, szukam pomysłu na siebie. Lubię obrazy, które na pierwszy rzut oka są rzeczywiste, ale niosą za sobą psychodelę. Wystawiam moje obrazy w kilku galeriach online i mam kontakt z jedną stacjonarną. Ostatni "Digital World" poszedł do Włoch. Wiem, ze muszę się cholernie dużo nauczyć i będą poczynione ku temu kroki.
CaesarEdenpert
2020-05-16
Ja nie zarzucam Tobie kopiowania....Piszę, żebyś nie kopiował stylu innych aby wyrobić własny, bo możliwości warsztatowe już masz, czyli żebyś nie poszedł na łatwiznę. A to oznacza, że nie zarzucam (stąd "broń Boże), tylko odpowiadam na pytanie co robić (a czego nie)
Dev
2020-05-17
A, tak, właśnie, Redakcjo, wydłubujecie jakieś prace z 2004r użytkowników, co się już dawno nie logują, a na nowych nie ma kto popatrzeć.

Jak dla mnie to chyba w tą klasykę bardziej niż w te powyginane powymyślane twarze. Jeśli już pokazujesz ładnie wymalowane postaci, to te takie z d.., yy, znaczy, wymyślane ;))))) się pomija, albo jakieś tam niedokończone. To chyba jakaś taka tendencja już, jak ktoś pokazuje, co potrafi ;)) Ja np bardzo lubię podziwiać w malarstwie dłonie i materiał i ta dłoń w Silence to ulubiony mój gest, mam ciarki! ^^ I cały ten obraz jest mega lekki taki. Szczególnie przez przedstawianie przezroczystości, bo tam ciężkie zasłony to każdy może wymalować ;)) A już oddać lekkość i subtelność materiału, kiedy masz wrażenie, że zaraz pofrunie, to dopiero mistrzostwo. No i fryzjerstwo w malarstwie to też niełatwa sprawa, a Tobie widzę wychodzi. Pozdrawiam :))
*Azja
2020-05-17
"wydłub mnie, wydłub! " -wołała do mnie ta praca :-))

https://variart.org/work/39535/1/srebrzystosci-impresja
SYGart
2020-05-17
Wszystkim dziękuję za opinie, za to że jestem teraz już w galerii głównej. Jeśli ktoś chce jeszcze wyrazić swoje zdanie na temat moich prac, to zapraszam.

Dodaj post w tym temacie

Musisz być zalogowany, aby dodać post.

Korzystając z serwisu akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności Strona może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Made with and in Warsaw by jakub mańkowski
Copyright © 2002-2020 VariArt.org