Forum

krisbendi
2020-05-21
Chcę zapytać ,czy istnieje możliwość wprowadzenia rodzaju ,,naklejek,, Typu -pozdrawiam-dziękuję -itd. Sądzę że usprawniło by to odpowiedzi . Każdy wpisujący jest ciekaw czy jego wpis został odebrany a wiemy , że odpowiedzi zajmują dużo czasu i niegrzecznie jest kogoś pominąć. Pozdrawiam Wszystkich.
Araxela
2020-05-21
Równie dobrze moglibyśmy ograniczyć się do lajków (jak na Facebook'u)... no ale... chyba nie o to chodzi?
Fajnie jeżeli są interakcje między użytkownikami, a wszelka "automatyzacja" sprowadziłaby tę komunikację do poziomu pt. "robot".
No nie wiem.... Nie jestem przekonana.
Jarek
2020-05-21
"Każdy wpisujący jest ciekaw czy jego wpis został odebrany"
Typowy przykład przemówienia na konwencję wyborczą.
No więc nie każdy, proszę się nie wypowiadać w moim imieniu.
Poza tym jak wyżej.
krisbendi
2020-05-21
Pisząc swój post nie miałem na myśli użytkownika ,,Jarek,, - gdyż nigdy go nie mam na myśli i nie mam zamiaru. Zaznaczam ,że cenzora już mamy a chyba i nie tylko.....Pozdrawiam Wszystkich prócz użytkownika o którym wspomniałem.
Jarek
2020-05-21
Czym innym jest jednak kierowanie słów do wszystkich, zawsze ktoś może nie słuchać lub odejść, a czym innym mówienie za wszystkich.
Mimo Pańskiego nabzdyczenia, serdecznie Pana pozdrawiam i życzę spokoju w tym dziwnym okresie.

Dodaj post w tym temacie

Musisz być zalogowany, aby dodać post.

On-line

Korzystając z serwisu akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności Strona może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Made with and in Warsaw by jakub mańkowski
Copyright © 2002-2020 VariArt.org