Forum

2007-04-30
Ostatnio zaczęłam interesować się sztuką... Najbardziej lubię ołówek... Debiutantka, niedoświadczona [proszę się nie smiać :)] Mam 15 lat.

2007-05-10
witaj,
to rysuj ile wlezie :)

2007-06-02
wobec tego prosimy o dodanie prac.... :)
i zgadzam się z magdą - praktyka czyni mistrza.
MajaK
2008-10-27
...przepraszam,przykleję się tutaj ze swoim pytaniem...kto i po co wymyślił tę pseudopsychologiczną SONDĘ??..........

2008-10-27
Ja Maju wymyśliłam tę sondę, a po co? z ciekawości...
Jeżeli masz pomysł na inną sondę to proszę podziel się ....

*schodowski
2008-10-27
mi się sonda podoba :D
najciekawsze jest to że aż 8,16% nie czuje nic O_O'''
intrygujące te procenty
tak sobie myślę, że jakby założyć, że ktoś ma 8.16 promila alkoholu we krwi to rzeczywiście by nic nie czuł ;)
MajaK
2008-10-27
...nie mam pomysłów...przepraszam jeśli Cię uraziłam..ale nie podoba mi się temat....uważam,że sens mają sondy typu właśnie dawać mistrza czy nie(nawiasem mówiąc ..już zaczynają się przepychanki i fochy...ja byłam przeciwna..:)..).....czy też inne temu podobne ...typowo organizacyjno - artystyczne....natomiast .."jak się czuję?"....w kazdej sekundzie inaczej...i nie ma napewno czystych odczuć.no chyba że te 8,16%alkoholu jak mói Krzyś...to tak..:D......pozdrawiam.Majka.
*schodowski
2008-10-27
iś proponire sondem ;)

Którą z dziedzin sztuki cenisz najbardziej:
- malarstwo/rysunek
- fotografia
- grafika komputerowa
itd :P

2008-10-27
Maju nie uraziłaś mnie :), ciekawa jestem czy nasze społeczeństwo narzeka bardziej o tej porze roku czy nie, wiadomo, że w każdej sekundzie jest z nami inaczej, dlatego też jest użyte słowo najczęściej, i cieszy mnie, ze ludzie mają dobre samopoczucie, może dlatego, ze jesteśmy Variartami.... :) ;

Krzysiu taka sonda już była...
*schodowski
2008-10-27
to nie zauważyłem takiej sondy :d
albo zróbmy inną też na wesoło:

- czy po kielichu, fajce, skręcie zasiadasz do malowania i co wychodzi? ;)
krzepina
2008-10-27
a może: jak odbierasz jednowyrazowe wyrażanie opinii na temat pracy, w rodzaju "och!"?

* och! jakże mi miło!
* umiarkowanie, bez och!, jednakże przyjemnie byc tak docenianym twórcą.
* tak sobie, z naciskiem na tak; lepsze jedno och!, niż szereg wymienionych "ale" o zabarwieniu pejoratywnym.
*obojetnie, och! i a fe są dla mnie warte tyle samo.
* trudno, w każdego wszak godzą skutki ogólnoklasowego kurczenia się zasobu słów.

(;

ps. czy po kielichu i te de, twoje odczucia pozostają niezmienione? :D

*schodowski
2008-10-27
Asa świetna sonda !!! :D jestam na tak :D masz talent :) wygrałaś 100 tyś :D
krzepina
2008-10-27
och!

hahaha :D

2008-10-27
brak mi słów ;)
krzepina
2008-10-27
ano tak, zapomniałam o jednej z opcji:

* brak mi słów. czuję niezadowolenie, ale to tylko dlatego, że nienawidzę ludzi i tego, że mi piszą och! niech się odczepią.

:D
*schodowski
2008-10-27
wybieram odpowiedź:
*brak mi czegoś w ustach bym mógł wyrazić podziw dla tego jakże szlachetnego obrazka, a tak gdy wypełnia moją jamę ustną pustka, nie sposób zamruczeć nawet podczas orgazmu :PPPPPP
krzepina
2008-10-27
* to zależy. jeśli autorem wpisu jest mężczyzna, redaguję wiadomośc prywatną, z podziękowaniami i zapewnieniem, że potrafię się odwdzięczyc za opinię i ocenę <--- tu wklejam jakąś zalotną emotikonkę. po jakimś czasie odczuwam zdruzgotanie; najczęsciej okazuje się, że jestem jedną z tłumu. nie przepadam za tym...

*schodowski
2008-10-27
hahahahahahaha
leżę

2008-10-27
;)
ªdominikad
2008-10-27
........:DDDD

asa... "potrafie się odwdzięczyć za opinię ,wydając konkretne och i ach!"
(uśmiecha sie niewinnie;))
krzepina
2008-10-27

2008-10-27
a co tu tak wesoło od samego rana? Krzysiu czy to przez artystyczne śniadanie?
*schodowski
2008-10-27
Madziu ja dziś jadłem kiepskie śniadanie :) to może przed wystawą mam taki dobry humor :) parę ciekawych osób ma się zjawić i nie mogę się doczekać :)
a humor zawsze się przydaje, bez niego życie byłoby zbyt szare :)
a Asa dostarczyła mi dziś tyle pozytywnych emocji, że aż miło :)
krzepina
2008-10-27
nooo...tymi pm-kami z podziękowaniem, co nie? ;D

Dodaj post w tym temacie

Musisz być zalogowany, aby dodać post.

On-line
Rafshchax

Korzystając z serwisu akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności Strona może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Made with and in Warsaw by jakub mańkowski
Copyright © 2002-2019 VariArt.org