Forum

2007-06-03
zacznę od następującego :)

"Niektórym ludziom w Twoim wieku wydaje się, że jak coś umieją, to umieją wszystko, a jeżeli coś wiedzą, to wszystko wiedzą. Jeżeli popracujesz pilnie z 5 lat nie tylko na tablecie, ale też np. w jakiej dobrej bibliotece, to się może nauczysz odróżniać paletę od obrazu."

:D

2007-06-03
wieje...mocno!
ale nie wszystko jakos fruwa w jedna strone...? ;-))

2007-06-03
albo to:

to wzrusza.to jest takie ze w pamieci zostaje.wspanialy dym.

2007-06-03
z tym pierwszym to sie akurat zgadzam:D

2007-06-03
wiesz co?taka prosbe mala mam.jesli sie tobie cos nie podoba i masz jakes konkretne uwagi to napisz o tym.bo poki co rzucasz jakies zlosliwe komentarze z ktorych nic nie wynika.to smieszne jest.
~abnegacek
2007-06-04
najpiękniejsze dziewczyny na VA - proszę nie rańcie siebie nawzajem...

Zranionym, trudno jest nie ranić innych. To jak prawo odwetu - wynika z poczucia krzywdy i potrzeby obrony przed niesprawiedliwością. A czasem z niesmaku do nieuzasadnionej agresji.

Udręczone kopniakami ego domaga się wyróżnienia lub co najmniej spokoju - a tu kolejne klapsy :)

Nie chcemy klapsów, a tu akurat ktoś się uparł, że to najlepsza metoda dydaktyki pedagogicznej i już! ;)

"Jad" sie sączy sam - często mimo woli. Niektóre zwroty wydaja się zabawne i mimo że ranią używamy ich by sprawić sobie przyjemność własną "elokwencją"

Czasem "spostrzeżenie" wydaje się "słuszne i adekwatne", wtedy nielicząc się cierpieniem innych - walimy ich "bez łep", dla zaspokojenia potrzeb "słusznej sprawy".

Nieuświadomionych potrzeb i przyczyn ranienia siebie i innych jest wiele i nie chodzi mi oto by je tu wszystkie wyliczyć.

Chciałbym tylko przypomnieć że przyczyny mogą być "nie osobiste" i nie uświadomione.

Przyjmijmy zasadę, że jeśli ktoś rani innych - to znaczy że cierpi i potrzebuje pomocy, gdyż przekroczył próg swojej zdolności panowania nad własnym umysłem i uczuciami.

To trudna perspektywa dla cierpiących, ale zrozumienie pomaga utrzymać dystans. jeszcze łatwiej wybaczać gdy się kogoś bardzo "lubi" by nie powiedzieć że "KOCHA" :)

niegrzeczne dzieci chcą czuć że są chciane mimo konsekwentnie bezwzględnych zasad współbycia, wtedy łatwiej im być grzecznym i wdzięcznym za wyrozumiałość.

To by było na tyle moje śliczne.

nie zabijaj, nie gryź i nie drap :)

2007-06-05
to jeszcze taki:

przy okazji pozdrawiam artystow ktorym wydaje sie ze cos tworza :)
~abnegacek
2007-06-05
No to dzięki za pozdrowienia... :)

2007-06-06
chyba każdy coś tworzy,i chyba każdy jest artystą w swojej dziedzinie,jeden piecze ciasta,drugi zamiata chodniki,jesli wkłada się w to serce to niezaprzeczalnie jest się artystą.Polska to chyba jeden jedyny kraj ,gdzie kolega koledze predzej "rękę odgryzie byle wziąć coś dla siebie niż,zaakceptuje jego punkt widzenia (o zgrozo my się nazywamy krajem katolickim) I nie rzucam tu swoich mądrości.Pewna absolwentka Królewskiej Akademii Sztuk Pięknych,u nas nie miała by pewnie na chleb,a o poparciu kolegów,wsparciu ,nie wspomnę,wyjeżdżając z kraju teraz jeżdzi po całym świecie ze swoimi kolekcjami,wiecie może dlaczego?

2007-06-06
abnegacek: zachowujesz się jak przewrażliwiona pensjonarka. :) jadowity komentarz od kogoś, kto jest nam obojętny, jest nam OBOJETNY. dopiero gdy ktoś coś dla nas znaczy, może nas zranić. ja np boję się wpisywać ci jakiekolwiek komentarze, bo wiem, że zaraz będziesz szlochał na forum o bezduszności komentujących.

mam wrażenie, że ty i longest nie do końca złapaliście sens tego wątku - wpisujemy tu komentarze, znalezione na VA które nas rozbawiły czymkolwiek.
rozmowy o komentowaniu prac toczył się, o ile wiem, w innym dziale :P i zapraszam do owego działu i odpowiedniego wątku. bo nie wiem, czy wpisujecie właśnie czyjś komentarz czy własną wypowiedź.... a miały tu być wyłącznie komentarze :)

magda: dawaj cudzysłowy. to znacznie ułatwi porozumienie.......:P

2007-06-06
oj zdublowałam post.
:)

2007-06-06
no właśnie my tu tylko cytujemy :)
~abnegacek
2007-06-06
yss, bój się, bój ;)

Lubię szlochać bo to poprawia cerę :)))

Pomysł z cudzysłowem jest OK!

Proponuję dodać kontekst z +

, by wiadomo było co i dlaczego... :)

~abnegacek
2007-06-06
;) - ~ anonim - ocenzurowany Data: 2007-03-14 -

cyt. "moherowy artycha...."
~abnegacek
2007-06-06
;) ~ autor znany redakcji Data: 2007-03-22

cyt.- "....dawno temu wyrosłem z bełkotu intelektualnego.. mnie interesują przeżycia, intuicja artystyczna oparta o doświadczenia ......Bez osobistych odniesień---w rodzaju,,, a ...aaaa. ty masz krzywe nogi,,,. Rozumiesz ? MNIE SZTUKA BAWI...!! i nie muszę uzasadniać i wyjaśniać swoich prac jakimś bełkotem. Poza tym----zbyt dużo widzę wokół siebie badziewia bez śladu pracy warsztatowej----jakby każdy maziarz po paru kreskach , twierdził że taki Tycjan, Starowiejski czy Duda _ Gracz , mógł mu buty czyścić. Narysuj zmiętą kartkę papieru---- takie zadanie dawałem kilku moim uczniom.......zobaczysz co CI wyjdzie."
~abnegacek
2007-06-06
;) - ~ ze względu na dobro autora, Nicka nie podajemy do wiadomości - Data: 2007-02-22

cyt. - " ..panie Kolego !! wpuszczasz mnie Waść w maliny - żeby nastarczyć ze zdjęciami MOICH KOTÓW -dwór i herb zastawić bym musiał u żyda...... i rozległby się śmiech obłąkanej papugi Historii. Zatem , wybacz Acan lecz jeno spoglądam na te oszalałe pląsy i podrygi pary zwariowanych siostrzyczek.Zresztą są w tej chwili w stanie ruiny ... obie....chyba z okna ..sobie skoczę...! "
~abnegacek
2007-06-06
;) - ~ w trosce o samopoczucie autora, nie podajemy Nicka - Data: 2007-01-19 -

cyt. -"a na talerzu Katiusza w pęcherzu:)"
~abnegacek
2007-06-06
;)... - ~ podejrzewając brak poczucia humoru autora, jego nick pozostawiamy do wiadomości własnej ;)

Data: 2006-12-09 - "nikt ci jeszcze nie powiedział że jesteś chory? nie? to ja ci to mówię.... a póżniej przez "ó" noe przez "u" hehe"

+ "NOE JAN-OSA" ;) ...

2007-06-06
abnegacek jeszcze jedna zasada: nie używamy nazw użytkowników jakich tu cytujemy ok

2007-06-06
abnegacek: z dwóch które zacytowałeś uchachałam się już u ciebie w galerii :) swoją drogą ja rysowałam pognieciony papier, mieliśmy profa który uwielbiał draperie i pognieciony papier... co za rzeźnia :)

kurde chciałam wkleić komenty "pijaka", ale niewyszłomi, wykasowane :)
~abnegacek
2007-06-06
to może linki wklejać? ;)

- same anonimy? :(

to już nie będzie takie śmieszne... ;)

2007-06-07
to muszą być anonimy, nie chodzi o ośmieszanie innych, tylko dobrą zabawę a to już nie jest fajne jak widzisz swój nick, będzie później wojna, wiec edytuj swoje wypowiedzi i usuń niki jakie zapodałeś

2007-06-07
chyba sie pogubiłam , a o co chodzi wogole?:D
~abnegacek
2007-06-07
Byłem grzeczny! - (albo tak mi się wydawało... ;)

Poproszę o piątkę z plusem za sprawowanie! :)
~abnegacek
2007-06-07
Madzia - nie ważne o co chodzi, ważne żeby chodziło!

2007-06-07
abnegacek dostajesz 6, teraz jest śmiesznie :D
~abnegacek
2007-06-07
~Jacek anonim ;) - Data: 2007-06-04 - do "strażniczka ogrodu"

cyt. "Technika, kompozycja, symbol - jak zwykle na wysokim poziomie.

Ale temat to: "ruda zakonnica" "strażniczka klasztornego czosnku" "Temida ogrodowej sprawiedliwości - o zmierzchu" "hołd królowej ogrodowych węży" "Wenecka maska księżnej Borgii" "apel poddanych w pałacowym warzywniku" - itp. itd."

2007-06-08
żenada,najpierw narzekali,że nie ma komentarzy,teraz się z nich naśmiewają,do czego to doprowadzi? szkoda słów,za czasów kropka ta galeria miała poziom ale spada on niestety z każdym dniem coraz bardziej,nie ma się co dziwić galerię tworzą przecież ludzie,a ludzie tylko ludźmi są,eh
~abnegacek
2007-06-09
longest - cóś "wczorajsza" jesteś... Co ci się stało, wypiłaś za dużo czy zjadłaś za mało?

Humor cię opuścił - śmieję się z siebie, bo głupi jestem i to mnie bawi! :))))

Cytowane komenty były moje lub do mnie na privie. Sam je sprowokowałem wiec dostałem com chciał.

Jak nie możesz, to się nie śmiej ;)

a płakać nad tym też nie warto :) ...

2007-06-09
Longest pomyśl też dlaczego powstał ten temat. Mówisz o poziomie tu widać ten poziom w tych komentarzach. Może ludzie czytając je zastanowią się na tym co piszą.

2007-06-09
czarny humor?faktycznie opuścił mnie i to dano temu, angielskiego nie rozumiem więc sie nie śmieję,jestem prostaczkiem więc zawiłości wszelkich mój rozum nie ogarnia :)

2007-06-09
to nie chodzi czy ktoś jest prostakiem - a ciebie za taką osobę nie uważam, czasem trudno po prostu zrozumieć intencje innych

2007-06-09
ludzie ze swojej natury i stworzenia są dobrzy,intencje myślę łatwo odgadnąć ale i jeśli kogoś pokierowały złe emocje tym łatwiej jest to wybaczyć,ot zbłądził; a tak na marginesie ,jestem prostaczkiem-bo nie lubię komplikować sobie życia,życie jest proste
~abnegacek
2007-06-09
Życie!!

proste jest jak rura... :)

i w kieszeni -

- ze dwa metry sznura ;)

2007-06-09
longest: zapomniałaś dodac "moim zdaniem" bądź "z moich obserwacji wynika, że...". bo z moich wynika, że ludzie są źli, ale ratuje ich poczucie humoru - czasem dla draki zrobią coś dobrego, i tyle :D najbardziej bawi mnie, jak ktoś się przewróci, wyleje coś na siebie, w ferworze opowiadania uderzy się niechcący tłuczkiem do mięsa w głowę [autentyk] i tak dalej, nic nie poradzę :P

jakoś pokończyły się śmieszne komentarze, nic nie mogę znaleźć..
a ten pierwszy, który podałam był zabawny sam w sobie i w tym przypadku zgadzam się z jego autorem :) bo widziałam prace komentowanego :P

2007-06-09
yss,nie nie zapomniałam,jest nawet taka piosenka- trzeba umieć!!!w ludziach znaleźć(czy widzieć,nie pamiętam) dobro,więc to nie jest moim zdaniem,kwestia kluczowa-umieć patrzeć i wiedzieć gdzie sie patrzy,ja mam różowe okulary prosto z nieba je chyba dostałam,pozdrawiam cieplutko

2007-06-09
no i zrobiło się filozoficznie
~abnegacek
2007-06-10
mnie nie stać na niebiańskie okulary
ale kupię sobie jakieś różowe plastiki w lumpeksie :)

Jak dobrze poszukam to może coś znajdę...

chyba że takich rzeczy się nie wyrzuca ;)

2007-06-12
prawie się popłakałam:

"praca piękna, cudne kolory ale co robi ten pluton frutti di mare w pierwszym szeregu? :)"

2007-06-13
kolejny cytat:" mozn by bylo stope, kolano albo cos innego , ja nie jestem anatomikiem, dziekuje za komentarz, pozdrawiam."

2007-06-21
"Fajna kolorystyka ,przekazu nie rozumię"

"Fajna kolorystyka tytuł pracy nie bardzo mi leży"

"kolorystycznie świetne ale jestem strasznie wścibska i proszę o wyjaśnienie co próbowałaś przekazać w swojej pracy. Nie mogę w żaden sposób połączyć z tytułem ."

"Dzięki serdeczne masz rację ależ ze mnie gapa byłam pewna że tej pracy tutaj nie wystawiałam"

2007-06-22
"a i jescze jedno. moje prace moze i nie muszą ci sie podobac ale przynajmniej spedziem nad nimi trche czasu i prubowałem. osoba w twoim wieku chodz by i byla nieudolna( chociaz w komentarzu pod galera piszesz ze zajmujesz sie rysunkiem) powinna juz w miare poprawnie zarysowywać komkretne formy. Natomiast ty wklejasz kilka kresek w paintcie i tyle.. zero pomysłu i wykoniania. mimo wszytsko moze tylko specjalnie wstawiasz taki kicz jako faktyczna prowokacje( mam taka nadzieje) i kiedys olsnisz mie jakimś wybitym arcydziełem.. wtedy mienie zdanie na temat twojej osoby.. pozdrawiam"

2007-06-22
"O rany, te badziewia są jeszcze gorsze niż "Pachnidło". Naprawdę są okropne, dobrze że jest ich tak mało. Ślepy szympans opuźniony w rozwoju zrobiły by to lepiej.
Miłego dnia, pozdrawiam."

te powyżej cytaty śmieszne nie są pokazują tylko poziom ich autorów, aż mnie korci by dopisać ich niki tak by wszyscy wiedzieli z kim mają do czynienia. Takie komentarze nic nie wnoszą jeno tylko pieniactwo i chamstwo, a nie o to chodzi.

2007-07-11
O przepraszam, "Pachnidło" to według mej oceny najgorszy film w dziejach ludzkości i porównując do niego czyjąś pracę wykazuję iż jest tak samo durna, badziewna i tandetna.
Przyznaje iż jestem autorem ostatniego komentarzu i nie wstydzę się tego, iż jest to komentarz odpowiedni do syfu jaki komentowałem. Ocho.
~abnegacek
2007-07-13
"Ty to masz głowę tylko po to by w czasie deszczu nie lało ci się do środka"

"nie rusz, bo będzie pachniało..."

2007-09-13
"...możesz pod moimi obrazakami nie leczyć swoich przypadłości, one działają widze na Ciebie depresyjnie --- mocniej się wpędzisz ..."

oraz A] = autor, K] = ktoś komentujący:

"A] i co fajansiarzu---wiesz co to pastisz ...?

K] hahahahaha a wiesz dupku co to sito po artu?"

Dodaj post w tym temacie

Musisz być zalogowany, aby dodać post.

On-line
august

Korzystając z serwisu akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności Strona może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Made with and in Warsaw by jakub mańkowski
Copyright © 2002-2019 VariArt.org