Zdjęcie

Mistrz Galeria główna
august
Ignacy Augustyn Langa


Kontakt

Strona www
http://www.variart.org

Opis

Jestem fotografem, ale z zamiłowania próbuję malować z różnymi efektami. Bardzo żałuję, że nie istnieje tu autentyczna krytyka, która by nam tylko pomagała, w tworzeniu lepszych bardzie wartościowych obrazów, zdjęć - to tyle

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Komentarze

Avatar
Araxela | 2019-11-20
Tak tak, pamiętam. Super efekt... dodaje fantastycznego klimatu - niczym muśnięte (i to tak porządnie) zębem czasu... Pozdrawiam ciepło August.
Avatar
Karo | 2019-11-19
Dziękuję Auguście za info. Zostawiam pozdrowienia :)
Avatar
bsmyka | 2019-11-18
No tak, blisko nie jest :) _ Dzięki !
Avatar
ladmen | 2019-11-10
ale taka sonata na dwie bary i trzecia malutka również ! jeden obraz zrobilem troszke nawet podobny ,tylko z polami :) ( najlepszy z tamtego roku jaki mi sie udalo zrobic )
Avatar
ladmen | 2019-11-10
Edytowany
Hej, no ja też nie znam wielu programów - jest tego teraz tyle że mega ciężko nadrobić - dobrą rzeczą jest, że często jak znasz jeden dobrze to bardzo szybko uczysz się kolejnego - te same opcje inaczej poustawiane lub troche inaczej używane ( np, jezeli znasz adobe photoshop to znasz tez affinity photo ( pewnie tydzien czasu zajęłaby zmiana przyzwyczajen, różnic w interfejsie). Moje malarstwo teraz dzieli się na dwie grupy obrazów - starsze, malowane w plenerze - studia. Nie widzę sensu chodzenia w plener i nie czerpania z tej doskonalosci ktora mnie otacza, dlatego te obrazy są mniej kreacyjne. Np ta jesien ktorą wskazałeś. Osobiście uwazam że to bardzo dobry obraz, ale właśnie stworzony w tej konwencji malarstwa pejzażowego-plenerowego. Jest to dla mnie już trochę zamknięty temat, ale każdego roku namaluje przynajmniej kilka takich obrazów. Te obrazy które Ci się podobają są malowane w pracowni - to ten druigi rodzaj. W nich jestem bardziej kreatywny, wykorzystuje to co wiem i przetwarzam to dla dobra obrazu, w tę stronę się teraz rozwijam ( wolno, ale jakoś to idzie do przodu). Też wole te obrazy w tej chwili :) tylko one mogą mnie doprowadzić gdzieś dalej, ale jeszcze długa droga. Wiele rzeczy do zmienienia, nauczenia się, a czasu nie tak dużo jak kiedyś :) Przez lata zrobiłem się odporny na krytykę więc śmiało możesz pisać co myślisz. No ale ja też mam swoje zdanie :) Ja również projektuje obrazy z pracowni w podobny sposób jak Ty, jak dotąd głównie z fotografii. Rzeczywiście tez widze zmiane i w Twoich pracach, mnie bardzo podoba się basen jachtowy. Świetny motyw na wiekszą olejna prace, utrzymaną w takiej wlaśnie syntezie.
Avatar
ladmen | 2019-11-09
Hej, w dzisiejszych czasach dobrze jest wspierać się komputerem, fotografią nawet przy projektowaniu wlasnych obrazów :) od kilku lat pobocznie rozwijam te umiejętności. Przerobiłem już kilka programów do malowania jak corel painter, krita, affinity photo i designer ( photoshopa przestałem używać bo uważam że jest zbyt drogi). Troche liznąłem programów do edycji filmów i animacji - black magic davinci resolve i fusion, podstawy unity do tworzenia gier. No i ostatnio w końcu zaczałem uczyć się blendera - 3d też okazuje się niezbędne dla koncept artysty ostatnio, wszystko się przenika. Najczęściej jednak na kompie wywołuje fotografie lub maluje póki co:) w przyszłości chciałbym więcej zająć się animacją. Główna dziedzina jednak to zawsze będzie malarstwo - korzenie :)
Avatar
WSzaniawski | 2019-11-08
Auguście, jak ja Ciebie doskonale rozumiem....;)) Odczułem na własnej skórze co to jest martyrologia fotograficzna (i to nie raz)...;)) Co do gatunku na moim zdjęciu, to przypomniałeś mi dość traumatyczny dla mnie egzamin z traw (wieki temu).....;))) I to zdecydowanie nie jest kupkówka, to jeden z gatunków wiechliny (łac. Poa), chyba wiechlina łąkowa.....;)))) Serdecznie dziękuję i pozdrawiam.
Avatar
*Azja | 2019-11-08
Ok, dzięki, właśnie analizujemy to i owo...jeszcze sie zgłosze w tej sprawie.Napisałam Ci też maila pare dni temu, z prośbą o pomoc przy edycji. Dostałeś ? Uściski !
Avatar
lekami | 2019-11-07
Tak... Miewam zaległości bo dość często oddalam się od komputera na parę dni.. Ale później staram się wszystko nadrobić. :-) Pozdrawiam! :-)
Avatar
agochi | 2019-11-04
lubię rozlewiska..te ostatnie Twoje ..bardzo ślicznie ubrane we mgły i super klimat :) pozdrawiam


Prace : grafika

Człowiek drzewom - praca na VariArt.org
PT
Człowiek drzewom

Kąty Rybackie - 5 - praca na VariArt.org
Kąty Rybackie - 5

*       *       * - praca na VariArt.org
* * *

Liczba prac: 3
  • 1 (current)

Korzystając z serwisu akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności Strona może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Made with and in Warsaw by jakub mańkowski
Copyright © 2002-2019 VariArt.org