Zdjęcie

Mistrz Galeria główna
august
Ignacy Augustyn Langa


Kontakt

Strona www
http://www.variart.org

Opis

Jestem fotografem, ale z zamiłowania próbuję malować z różnymi efektami. Proszę swobodnie mnie krytykować.
W ten sposób można się czegoś nauczyć i unikać błędów

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Komentarze

Avatar
matejko | 2020-05-28
Edytowany
Drogi Auguście osądź sam,ale ja rozumię twoje pytanie, tylko że pojęcie profesjonalisty nie ma nic wspólnego z otrzymanym dyplomem na ASP,ja znam wielu Amatorów czy nawet dzieci którzy za jeden obraz biorą czterocyfrową sumę €,i tworzą fantastyczne prace i na odwrót znam wielu malarzy z dyplomem którzy spotykają się w knajpach chodzą w kapeluszach i owinięci długimi szalami żeby wiedziano ,,o idzie Artysta "a ich prace to żałosne wspomnienie z akademi plastycznej,czyli marnota wypociny.Mi te dwa lata studium u tak znakomitych postaci dało więcej aniżeli wielu po 5 latach ,przeczytyj jedną z wielu opini studentów ,,Po czterech latach studiowania tam mogę, z czystym sercem, powiedzieć, że to najgorsza uczelnia, jaką mogłam sobie wyobrazić. Prowadzący zajęcia olewają studentów (oczywiście nie wszyscy), najważniejsze informacje nie są przekazywane wszystkim studentom i to studenci muszą później zabiegać i tłumaczyć się dlaczego ktoś ich o czymś nie doinformował - czasami wynikają z tego rzeczy trudne do rozwiązania. Można sobie pisać maile, ale odpowiedź dostaniesz po miesiącu (o ile prowadzący cię nie oleje). W STS dostaje się błędne informacje, albo w ogóle się ich nie dostaje. Mam wrażenie, że kadra jest niedoinformowana. Jeśli chcesz się czegoś dowiedzieć to jedna osoba odsyła cię do innej, i tak w kółko. Poziom nauczania też nie jest zbyt wysoki - nie nauczyłam się tam niczego, czego nie wiedziałam już w liceum plastycznym. Nikomu nie polecam".
Ja te dwa lata studiowałem z pasją i determinacją,i maluję już 36 lat.
Waldemar Kobiela
- urodzony na Dolnym Śląsku
- studia w latach 1982–1984 pod patronatem prof. Krystyny ​​Janoty i

Historyk sztuki Maria Dzierzyńska

- 2015 wyjazd za granicę ,członek związku Artystów w Schwarzenbrucku.
Teraz dostałem propozycję od galerysty z Nowego Jorku że będzie reprezentował moje prace na targach w Nowym Jorku ,największy światowy targ sztuki.Pozdrawiam serdecznie
Avatar
WSzaniawski | 2020-05-22
Auguście, serdeczne dzięki.....;)))) Pozdrawiam !
Avatar
Altair76 | 2020-05-21
Z tą mokrą fotografią to kosmiczne nadużycie 🙂 stosuję bardzo dużo technik w tym hdr bardzo często, ale staram się, żeby moje zdjęcia na tym nie traciły, a zyskiwały. I żeby nadal wyglądały naturalnie.
Avatar
Altair76 | 2020-05-21
I po co pisać w profilu "proszę swobodnie mnie krytykować" skoro ma się z tą krytyką problem? Co do suwaczków, dla mnie fotografia powstaje w aparacie nie na komputerze. Albo w ciemni. Jak sama nazwa mówi rysowanie światłem 🙂 no, ale podejście mamy inne w tym temacie. Ja nie uznaję upiększania kiepskich zdjęć przy pomocy współczesnych technik 🙂 nie jest mi to potrzebne. Stawiam na jakość nie na ilość. A jeśli chodzi o to jak się Mistrz do mnie zwraca to... No cóż, brak kultury osobistej i frustracja... Tylko tyle. Miłego dnia.
Avatar
Altair76 | 2020-05-20
Jak mi "gówno wychodzi" to kasuję już na poziomie karty pamięci. Obróbka fotografii to jej znaczący element, jakość również. Ja nie widzę słabego zdjęcia prosto z aparatu. Ja widzę zdemolowane obróbką zdjęcie. Osobiście w życiu bym tego nie publikowała. Zauważyłam, że te 50 lat to główny argument. Nie zawsze niestety długoletnie doświadczenie idzie w parze z umiejętnościami. Jak to mówią złej baletnicy nawet rąbek spódnicy... :) a od Mistrza można wymagać ;) i na koniec, proszę nie zwracać się do mnie Kochana. Nie lubię kiedy robi to ktoś obcy 🙂 miłego dnia.
Avatar
Altair76 | 2020-05-19
No, ale z aparatu Ci takie nie wyszło. To efekt obróbki przecież, tak?
Avatar
*jacek79 | 2020-05-17
i ciekawe sa te eksperymenty....pozdrawiam Ignacy
Avatar
Karo | 2020-05-16
Auguście, ten kwiecizm jak prawie skończyłam, to jeszcze na koniec przetarłam całość suchym grubym pędzlem i wyszła taka mgiełka. Nawet fajnie to zadziałało a na zdjęciu pewnie tego nie widać. :)
Avatar
behemot | 2020-05-15
Auguście szukaj tego co jest w Tobie .. szukasz i to jest ważne :)
Avatar
ªdominikad | 2020-05-15
Twoje uznanie mnie cieszy!
Pozdrawiam serdecznie.


Prace : rysunek

Głowa starca  Nr. 1 - praca na VariArt.org
Głowa starca Nr. 1

Liczba prac: 1
  • 1 (current)

Korzystając z serwisu akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności Strona może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Made with and in Warsaw by jakub mańkowski
Copyright © 2002-2020 VariArt.org