Zdjęcie

Mistrz Galeria główna
august
Ignacy Augustyn Langa


Kontakt

Strona www
http://www.variart.org

Opis

Jestem fotografem, ale z zamiłowania próbuję malować z różnymi efektami. Proszę swobodnie mnie krytykować.
W ten sposób można się czegoś nauczyć i unikać błędów

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Komentarze

Avatar
Altair76 | 2020-06-04
Czyli Twoja praca jest doskonała, a moja wyobraźnia kiepska 🙂 zanim zaczniesz tego typu wycieczki personalne poczytaj moje komentarze pod innymi pracami. Zdjęcie musi pobudzać wyobraźnię, dawać jej pole do popisu. Obrazem nie patetycznym tytułem. Twoje zdjęcie jest mało kreatywne, za to wymagasz kreatywności od odbiorcy. Wybacz to słaba technika.
Avatar
matejko | 2020-05-28
Edytowany
Drogi Auguście osądź sam,ale ja rozumię twoje pytanie, tylko że pojęcie profesjonalisty nie ma nic wspólnego z otrzymanym dyplomem na ASP,ja znam wielu Amatorów czy nawet dzieci którzy za jeden obraz biorą czterocyfrową sumę €,i tworzą fantastyczne prace i na odwrót znam wielu malarzy z dyplomem którzy spotykają się w knajpach chodzą w kapeluszach i owinięci długimi szalami żeby wiedziano ,,o idzie Artysta "a ich prace to żałosne wspomnienie z akademi plastycznej,czyli marnota wypociny.Mi te dwa lata studium u tak znakomitych postaci dało więcej aniżeli wielu po 5 latach ,przeczytyj jedną z wielu opini studentów ,,Po czterech latach studiowania tam mogę, z czystym sercem, powiedzieć, że to najgorsza uczelnia, jaką mogłam sobie wyobrazić. Prowadzący zajęcia olewają studentów (oczywiście nie wszyscy), najważniejsze informacje nie są przekazywane wszystkim studentom i to studenci muszą później zabiegać i tłumaczyć się dlaczego ktoś ich o czymś nie doinformował - czasami wynikają z tego rzeczy trudne do rozwiązania. Można sobie pisać maile, ale odpowiedź dostaniesz po miesiącu (o ile prowadzący cię nie oleje). W STS dostaje się błędne informacje, albo w ogóle się ich nie dostaje. Mam wrażenie, że kadra jest niedoinformowana. Jeśli chcesz się czegoś dowiedzieć to jedna osoba odsyła cię do innej, i tak w kółko. Poziom nauczania też nie jest zbyt wysoki - nie nauczyłam się tam niczego, czego nie wiedziałam już w liceum plastycznym. Nikomu nie polecam".
Ja te dwa lata studiowałem z pasją i determinacją,i maluję już 36 lat.
Waldemar Kobiela
- urodzony na Dolnym Śląsku
- studia w latach 1982–1984 pod patronatem prof. Krystyny ​​Janoty i

Historyk sztuki Maria Dzierzyńska

- 2015 wyjazd za granicę ,członek związku Artystów w Schwarzenbrucku.
Teraz dostałem propozycję od galerysty z Nowego Jorku że będzie reprezentował moje prace na targach w Nowym Jorku ,największy światowy targ sztuki.Pozdrawiam serdecznie
Avatar
WSzaniawski | 2020-05-22
Auguście, serdeczne dzięki.....;)))) Pozdrawiam !
Avatar
Altair76 | 2020-05-21
Z tą mokrą fotografią to kosmiczne nadużycie 🙂 stosuję bardzo dużo technik w tym hdr bardzo często, ale staram się, żeby moje zdjęcia na tym nie traciły, a zyskiwały. I żeby nadal wyglądały naturalnie.
Avatar
Altair76 | 2020-05-21
I po co pisać w profilu "proszę swobodnie mnie krytykować" skoro ma się z tą krytyką problem? Co do suwaczków, dla mnie fotografia powstaje w aparacie nie na komputerze. Albo w ciemni. Jak sama nazwa mówi rysowanie światłem 🙂 no, ale podejście mamy inne w tym temacie. Ja nie uznaję upiększania kiepskich zdjęć przy pomocy współczesnych technik 🙂 nie jest mi to potrzebne. Stawiam na jakość nie na ilość. A jeśli chodzi o to jak się Mistrz do mnie zwraca to... No cóż, brak kultury osobistej i frustracja... Tylko tyle. Miłego dnia.
Avatar
Altair76 | 2020-05-20
Jak mi "gówno wychodzi" to kasuję już na poziomie karty pamięci. Obróbka fotografii to jej znaczący element, jakość również. Ja nie widzę słabego zdjęcia prosto z aparatu. Ja widzę zdemolowane obróbką zdjęcie. Osobiście w życiu bym tego nie publikowała. Zauważyłam, że te 50 lat to główny argument. Nie zawsze niestety długoletnie doświadczenie idzie w parze z umiejętnościami. Jak to mówią złej baletnicy nawet rąbek spódnicy... :) a od Mistrza można wymagać ;) i na koniec, proszę nie zwracać się do mnie Kochana. Nie lubię kiedy robi to ktoś obcy 🙂 miłego dnia.
Avatar
Altair76 | 2020-05-19
No, ale z aparatu Ci takie nie wyszło. To efekt obróbki przecież, tak?
Avatar
*jacek79 | 2020-05-17
i ciekawe sa te eksperymenty....pozdrawiam Ignacy
Avatar
Karo | 2020-05-16
Auguście, ten kwiecizm jak prawie skończyłam, to jeszcze na koniec przetarłam całość suchym grubym pędzlem i wyszła taka mgiełka. Nawet fajnie to zadziałało a na zdjęciu pewnie tego nie widać. :)
Avatar
behemot | 2020-05-15
Auguście szukaj tego co jest w Tobie .. szukasz i to jest ważne :)


Prace : inne

k a l i g r a f i a - praca na VariArt.org
k a l i g r a f i a

Liczba prac: 1
  • 1 (current)


On-line
~Mada satyrek

Korzystając z serwisu akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności Strona może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Made with and in Warsaw by jakub mańkowski
Copyright © 2002-2020 VariArt.org