Zdjęcie

Galeria główna
staryszew
Przemowa Lenina


Kontakt

Strona www
http://underarts.pl

Opis

Poziom artysty (twórcy) i jego dzieła, można określić po tym, na jakim etapie się zatrzymał, uznając, że jego dzieło jest już skończone.
Ktoś gorszy od niego, uzna, że jego dzieło jest idealne.
Ktoś równy mu, uzna, że dzieło jest po prostu dobre.
Ktoś lepszy od niego, uzna, że wiele mu jeszcze brakuje.
Jeśli porównujesz się z kimś, kto jest tobie równy lub jest gorszy, nie idziesz do przodu, a stoisz w miejscu lub wręcz się cofasz.
Patrz na lepszych od siebie i z nimi się porównuj, wtedy dopiero masz szansę iść do przodu w tej nieskończonej drodze do uzyskania idealnego dzieła.
Jeśli ktoś ci mówi, że twoje dzieło jest wspaniałe, cudowne, to niekoniecznie znaczy, że chce ci się tylko przypodobać. To może również oznaczać, że jest po prostu gorszy od ciebie. Więc nie popadaj w samozachwyt, bo takie pochwały nic kompletnie nie wnoszą do dalszego twojego rozwoju.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Komentarze

Avatar
agochi | 2018-08-18
jasne zaglądnęłam i już widzę znajomego rzeźbiarza z tego portalu jak i z floga...ja po upadku digart przeszłam z duża grupą na flog.pl ..tam głównie fotki i moje reportażowe, filozoficzne "wycieczki ", rozważania i takie tam.....jak tylko trochę ogarnę nowe obowiązki , przyglądnę się uważnie ... i pewnie się zarejestruję, jak nie ma tłoku :) ...spoko :) .Siostra na 6 tyg jest uziemiona po operacji nogi..i tylko ja jej pomagam, nie ma nikogo to tego innego..Bardzo mi miło, że pamiętasz o mnie ..no i już po znajomości będzie start ..dla mnie też ważne by ktoś ze starej gwardii był..jakoś wtedy śmielej mi się otworzyć i pokazać :):) pozdróweńka , miłego wieczoru :)
Avatar
agochi | 2018-08-18
pięknie Ci dziękuję za podanie tej stronki...jak będę miała więcej czasu postaram się tam zakotwiczyć :) też byłeś na digarcie ?? szkoda tego portalu , tam dawałam fotki , obrazy rzadko...ale całe reportaże przez 3 lata np z Czech ..w sumie 9 lat..poszło się ......no wiesz...:) ale myślę , że w końcu doczekam się tej głownej tutaj bo tyle starszych znajomych tutaj z diga jest..i teraz nowych ludzi poznaję..jakoś się już wrosło w to środowisko..a ja tam pszczółka Maja nie lubię być, ..trochę mnie szlaja nie po świecie już zmuszało do skakania to tu to tam..przychodzi czas że człowiek chce osiąść na chwilkę w spokoju...Jeszcze raz stokrotne dzięki...sie zobaczy..jak jeszcze ktoś tutaj bedzie mnie trzymał w nieskończoność..to wyrwę się, oj wyrwę się :) pozdróweńka , do miłego :)
Avatar
agochi | 2018-08-16
witam ..fakt coś długo wisi..pewnie okres urlopowy i administracja nie ma czasu ...dzięki wielkie ..pozdrówka :)
Avatar
agochi | 2018-08-14
haha.. fantastycznie mnie ubawiłeś ..Przepięknie i serdecznie Dziękuję za gratulacje....ale to Praca Tygodnia i Danie Główne ..chyba pracy miesiąca nie ma...:):) Pozdrawiam Serdecznie Krzysiu :) widzę to
galerię z wykopem , którą ośmielę się dodaję do ulubionych..czekamy na nowe dzieło :) POZDRAWIAM BARDZO CIEPLUTKO:)
Avatar
*jacek79 | 2018-06-16
Krzysiek kiedy cos nowego;)..?
Avatar
*jacek79 | 2018-06-16
Dziekuje;).... Pozdrawiam
Avatar
Araxela | 2018-05-02
Dzięki Krzyś ;)
Avatar
Araxela | 2018-04-21
Zdecydowanie masz rację. Poza tym - każdy człowiek potrzebuje czego innego, w inny sposób się rozwija... Jedni potrafią nieustannie tworzyć - niczym na taśmie produkcyjnej i sprawia im to frajdę. Drudzy natomiast potrzebują między jedną, a drugą pracą nabrać głębokiego oddechu; złapać dystans - i chyba ja się zaliczam do tych drugich. Czasem męczy mnie rysowanie. Wówczas przerzucam się na foto, a kiedy fotografowanie mnie męczy - to na odwrót. Są też momenty kiedy zostawiam to wszystko w pizdu - na dłuższą chwilę... By zwyczajnie pomyśleć, przemyśleć, rozejrzeć się dookoła, pójść na spacer - tak po prostu... nie wdrażać w codzienność sztywnego reżimu, że coś ma być zrobione, dokończone...
Avatar
Araxela | 2018-04-20
Tak, masz rację - sama po sobie widzę, że przerwy działają dobrze... Człowiek nabiera świeżego oddechu, dystansu, sił... Kiedyś taki znajomy - artysta również... powiedział mi, że jeżeli nie będę codziennie rysować, to się nigdy nie rozwinę... Te słowa wryły mi się w mózg jak wrzód na dupie i za każdym razem kiedy nie trzymam ołówka w dłoni dłużej niż tydzień, mam do siebie żal... obwiniam się - chore to jest.
Avatar
Araxela | 2018-04-20
Oj, niedobrze - trzeba ten zapał w Tobie obudzić. Już jakiś krok jest, że myśl kiełkuje... Teraz pora zakasać rękawy i wziąć się do pracy :)


Prace

Pm - praca na VariArt.org
Pm

M_ - praca na VariArt.org
M_

Nuncjusz - praca na VariArt.org
Nuncjusz

Trzewiak skisły - praca na VariArt.org
Trzewiak skisły

Cytryn Joga - praca na VariArt.org
DG
Cytryn Joga

nowotwór macierzowy (macierzak) - praca na VariArt.org
nowotwór macierzowy (macierzak)

srogi malarz 2 - praca na VariArt.org
srogi malarz 2

monia - praca na VariArt.org
PT
monia

kołysanka - praca na VariArt.org
kołysanka

NEKROWIE - podaeowane - praca na VariArt.org
NEKROWIE - podaeowane

auto - praca na VariArt.org
DG
auto

Staryszew-wip - praca na VariArt.org
DG
Staryszew-wip

kashen - podarowane - praca na VariArt.org
kashen - podarowane

wyspa bezludna - praca na VariArt.org
wyspa bezludna

kompozycja oNo 2 - praca na VariArt.org
kompozycja oNo 2

kompozycja oNo - praca na VariArt.org
kompozycja oNo

Liczba prac: 16
  • 1 (current)

Korzystając z serwisu akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności Strona może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Made with and in Warsaw by jakub mańkowski
Copyright © 2002-2020 VariArt.org