Zdjęcie

Galeria główna
anfid
Anka Fi-D


Opis

Mało lubię i prosto a czasem pod odpowiednim kątem

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Komentarze

Avatar
*Azja | 2019-08-22
ja myślę chyba trochę mniej ale mam podobne odczucia jak Ty :-)).I tęż mieszkam blisko lasu a gdy "zwalają się" ludzie( a już najgorzej motory! )...to jestem szczęśliwa jak w końcu wracają do swoich szalonych miast , bloków i tego wszystkiego co człowiek naprodukował...
Avatar
*Azja | 2019-08-21
:-)))Ale ŚWIETNIE to nazwałaś ! Już samo to stwierdzenie pokazuje że bardzo ciekawie postrzegasz świat...W zyciu wcale nie jest łatwo nauczyć się co jest chaosem a co..porządkiem i harmonią...Wystarczy wejść do lasu lub na łąkę : czy tam jest chaos czy porządek ? ..Uściski !
:-)*
Avatar
*Azja | 2019-08-20
To jest kwestia doświadczenia … Gdybyś miała dwoje to nie byłoby tej sytuacji- z prostej przyczyny- nie wyrobiłabyś żeby jednej poświęcić tyle czasu:-)). Pójdzie do przeszkola to zajmie się dzieciakami i będzie więcej spokoju a Ty także przestaniesz żyć tylko nią . Wiem co mówię, moi akurat w przedszkolu nie byli ale...wiem doskonale jak to jest z dziećmi.
A Ty talent masz, zajmij się swoją twórczością ..jak sobie trochę dasz na luz to córka się do tego...dostosuje. Serio ;-).
Avatar
wezownik | 2019-08-18
Dziękuję bardzo, miło mi.
Avatar
*Azja | 2019-08-16
A pójdzie na jesień ?
Ja kiedyś też siedziałam w latoroślach i dziś wiem że bez sensu było ze odłożyłam wówczas malowanie " na potem"...;-).
Ale to już przeszłość. Dziś mam jeszcze dwie latorośle w domu i najlepiej mi się maluje " na kolanie w bałaganie" czyli.. .między obiadem, radiem, dzieckiem itp. itd....A tak dokładniej rzecz biorąc moje Emanacje to można w sumie rzec : kiedyś siedziałam w latoroślach a dziś... w zaroślach (emocjonalnych i duchowych zresztą ) :-)). No nic, fajnie że ten papier masz, masz też przede wszystkim talent więc będzie dobrze ;-).
Avatar
*Azja | 2019-08-14
powinnaś więcej rysować i malować !
Avatar
Jarek | 2019-08-05
Acotutakcicho?
Avatar
WSzaniawski | 2019-08-02
Ania, bardzo dziękuję ;)))))))
Avatar
*Azja | 2019-08-02
Hej Anko
Dzięki za długi wpis ( i ciekawy ) ;-)
Ja ostatnio tego (aktualnego) Hahnemuhle nakupiłam całkiem sporo więc trochę to tez i u mnie potrwa zanim je zamaluję ;-). Myślę że jeżeli masz starszy to na pewno jest jeszcze lepszy. Tam gdzie mi dałaś link to kupowałam też duże arkusze Daler Rowney-b. dobry papier i b.porządnie wysłąny. Uściski !
Avatar
*Azja | 2019-07-21
Hahnemuhle sprzedaje bloki i arkusze. Arkusze maja wymiary 50 x 65 cm. Masz szczęście że tej akurat firmy papier dostałaś. Nie żałuj, używaj ! Ja wiesz że maluję akwarelą od wielu lat i na mnóstwie papierów to robiłam, jeszcze nawet za komuny na byle czym , także parę lat temu na opakowaniach z kartonu :-)). Firma Hahnemuhle nie jest zbyt znana w Polsce ale ma długą tradycje i robi papier bardzo dobrej jakości..że tak powiem "rzetelny" .Arkusze nie są podpisane (na moich nie ma nic, nawet firmowego kogucika, kupuje się w opakowaniu foliowym podpisanym, po 10 szt.) .Twój ostatni akwarelowy portret jest dużo lepszy od dwóch poprzednich, może także i papier miał w tym swój udział?. Ja wiem ze dobry papier to w przypadku akwareli na pewno ponad 35 % sukcesu ….(pozostałe ok.35 % to moim zdaniem talent i praca a ok. 30 % to farby :-)) ).Uściski, i dzięki za info.


Prace : MANUanfid

Studium człowieka przemęczonego, który ma za dużo na głowie. - praca na VariArt.org
Studium człowieka przemęczonego, który ma za dużo na głowie.

Les Claypool - praca na VariArt.org
Les Claypool

Warsztatowa na kartonie - praca na VariArt.org
Warsztatowa na kartonie

1900 - praca na VariArt.org
1900

Palomino - praca na VariArt.org
Palomino

Tobiano Pinto - praca na VariArt.org
Tobiano Pinto

oo - praca na VariArt.org
oo

oo - praca na VariArt.org
PT
oo

oo - praca na VariArt.org
oo

Rossy de Palma - praca na VariArt.org
Rossy de Palma

1920 - praca na VariArt.org
1920

Rotfl - praca na VariArt.org
Rotfl

o - praca na VariArt.org
o

Liczba prac: 13
  • 1 (current)


On-line


Korzystając z serwisu akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności Strona może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Made with and in Warsaw by jakub mańkowski
Copyright © 2002-2019 VariArt.org