Zdjęcie

Mistrz Redaktor
Azja
Joanna Sadecka


Kontakt

E-mail
[email protected]

Strona www
http://www.aquarelleart.jimdo.com

Opis

"Kiedy tworzysz, wspierasz piekno i rozwoj Ziemi, obdarzasz moca tych, ktorzy na niej mieszkaja.Twoje dlonie sprawiaja, ze inni dostrzegaja otaczajace ich piekno srodowiska naturalnego, a takze otrzymuja od niego wsparcie." Dr Michael Newton,2003 r.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Komentarze

Avatar
zach | 2019-08-07
Dziękuję, pozdrawiam serdecznie :)
Avatar
anfid | 2019-08-06
Ja również dziękuję! Ale się już nie rozpiszę bo mam zapalenie w nadgarstku, i to prawym i wyczerpałam już limit :| Do tego czasu pozdrawiam :) Mam nadzieję, że szybko minie...
Avatar
magda.h-m | 2019-08-04
czegoś takiego się nie spodziewałam, ani wyróżnienia, ani tym bardziej że to będzie ta praca mimo, że byłam zadowolona kiedy mi się udało ją tak zrobić i zmieścić w kadrze to nie sądziłam, że w ogóle komuś przypadnie do gustu :) dziękuję Asiu i pozdrawiam :)
Avatar
anfid | 2019-08-02
Joanno przepraszam za opóźnienie w odpowiedzi, zostałam oderwana od rzeczywistości, tej wirtualnej. Przyznam, że było bosko :D.
Bardzo Ci dziękuję za opinię na temat tego i innych portretów, jest to dla mnie nowość, dzięki takim opiniom jak Twoja chętnie ją zgłębię. Dwa poprzednie są malowane na tym samym papierze, mogą się jednak różnić ponieważ jestem w portretowej fazie poszukiwań :)
Co do samego papieru, obecnie jestem w najszczęśliwszym posiadaniu 25 arkuszy 106x79, z tego co widzę o gramaturze 300 i mam obawy, że jestem za słaba na niego, choć świetnie się na nim również rysuje. Podobny format znalazłam tutaj https://www.tintadlaplastykow.pl/papier-akwafortowy-hahnemuhle. Mój jest szerszy o centymetr, może dlatego że jest wycinany w innej epoce :), widać po nim wiek, ma wytłoczonego kogutka i po drugiej stronie nazwę. Ja również dziękuję za uwagę :) Fajnie jest się wymienić spostrzeżeniami z Mistrzem :) Pozdrawiam!
Avatar
Karpiu1981 | 2019-08-01
Bardzo Dziękuje za Wyróżnienie !!! Pozdrawiam Serdecznie !!!!!
Avatar
Araxela | 2019-08-01
Niech czytają :) Pozdrowienia! :)
Avatar
Araxela | 2019-08-01
Oj tam oj tam :) Z tą "miazgą" - napisałam z przymrożeniem oka :) przecież wiesz :) ściskam Cię Asia!
Avatar
WSzaniawski | 2019-07-31
Asia.....;))) Zaimponowałaś mi, a wiesz dlaczego??? Bo doskonale wyczuwasz moje rysowanie...... A raczej próby rysunku....;)))) Wcale mnie nie ciągnie do celebrytów. A ta praca miała stanowić tylko humorystyczny akcent ze względu na sezon ogórkowy. To rysunek zrobiony na zamówienie ;)))) Mnie ciągnie do zwykłych (niezwykłych) ludzi...... Takich, w których twarzach widać historię życia...... Takich, które coś wyrażają...... Takich, w których widać tajemnice.... Takich w których widać prawdę......
Moje wątpliwości co do rysowania, wcale nie zmniejszają się. Wręcz rosną..... A to z jednej przyczyny, cały czas jestem daleki od prawdy o człowieku..... Choć staram się ze wszystkich sił......
Bardzo Ci dziękuję!!! P.S. Co do oczu, to w tym przypadku jest wątek humorystyczny......;))) Zamawiający (a tak naprawdę zamawiająca) zażyczyła sobie rysunek o dość wysokim kontraście...... Więc przetestowałem najbardziej kontrastowe ołówki na rynku.....;)))) Ha ha!! Jeszcze raz dziękuję.
Avatar
Araxela | 2019-07-31
Ściskam! :)
Avatar
Araxela | 2019-07-31
Wg mnie dyptyk ma moc i tworzy fajną całość - zresztą... z myślą o dyptyku rysowałam każdą z oddzielnych prac - w zamyśle jako całość. A jeśli chodzi o to kadrowanie Asiu - to był celowy zabieg. Tak mi się po prostu spodobało :) i chyba jednak zostanę przy swoim tym razem... :) Nie gniewaj się :)

Korzystając z serwisu akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności Strona może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Made with and in Warsaw by jakub mańkowski
Copyright © 2002-2019 VariArt.org