Zdjęcie

Mistrz Galeria główna
katka
Kasia Tchórz


Kontakt

E-mail
[email protected]

Strona www
http://www.facebook.com/katkatchorz/?ref=aymt_homepage_panel

Opis


Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Komentarze

Avatar
behemot | 2020-03-13
Edytowany
Pozdrawiam i wierzę że kiedyś zobaczę Twoje nowe prace ...
Avatar
august | 2020-02-28
Zainspirował Ciebie chyba Martwy - bardzo ciekawa praca
Avatar
WSzaniawski | 2019-10-23
Dzięki Kasia..... Nie wiem w zasadzie co mógłbym odpisać na Twój komentarz.... Nie było i nie jest moim celem podsycanie konfliktów czy wywoływanie wybuchów.... Może sam Nietzsche niech wejdzie w dialog z Twoim (skądinąd bardzo dobrym) cytatem: "szaleństwo jest w przypadku jednostki rzadkością, ale w przypadku grup, partii, narodów i czasów regułą" Odpowiedź: "Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie." I nie ma tu nawet cienia złośliwości tylko inny punkt widzenia......
Avatar
*Azja | 2019-07-05
sęk w tym że gdy Ty krytykujesz innych , co się zdarzało nie raz, to oni..czują lub czuli się tak jak Ty w tej chwili..I pisałaś im żeby nie byli dziecinni, że to normalne. To tyle w temacie. Mam nadzieję że to Ci wystarczy. Jak nie to ani ja ani nikt inny na Forum i poza nim-nie pomogą. Zajmij się sobą ..jestem jedną z wielu, mam prawo do swojego zdania jak wszyscy, nie będę się dopasowywać do Twoich wymagań bo nie ma do tego powodów. Pozdrowienia.
Avatar
*Azja | 2019-07-04
nie jestem zawzieta. Napisałam Ci ( w odpowiedzi) kilka dni temu. To wszystko. Jak cos mnie irytuje to mówie. Wolę to niż kichę i niemiłe niedomówienia albo niesmaczne insynuacje. Ja wyobraź sobie też czuję.
Avatar
*Azja | 2019-06-30
Co się zmieniło to już zauważałaś na Forum i nie tylko więc wszyscy są poinformowani...Po prostu moim zdaniem ten rysunek jest sknocony. Nic nadzwyczajnego-mam prawo to powiedzieć. Wolisz fałszywe przyklaski ? Jeżeli sie tak bulwersujesz po tym co napisałąm wcześniej-to chyba mnie nie znasz na tyle na ile sądzisz....Nie rozumiesz mojej postawy...
Avatar
*Azja | 2019-06-29
bo dla mnie, jak na Ciebie to ten szkic to gniot. Pomimo cudnego światła. Wymagasz od innych więc piszę.
Avatar
*Azja | 2019-06-06
Tak..bo jeszcze jest kwestia "młodych " i "starych" dusz...Z tych wszystkich opcji wiekowych najgorsza jak dla mnie jest : starsza kobieta wewnętrznie niedojrzała...No, przykre to zjawisko. Mi chodziło raczej o konkluzję w odniesieniu do osobistego odczucia...Żyję sobie i przechodzę przez różne doświadczenia, wyciągam wnioski....i generalnie widzę że (przynajmniej w moim przypadku) mnóstwo obiegowych teorii to ściema, nic niewarte... Wzrastająca świadomość wynikająca z dodatkowych informacji ( życie ich ciągle dostarcza) bardzo ułatwia życie...upraszcza je wręcz. I to jest w pewnym sensie zbawienne. Mniej niepokoju, mniej niewiadomych , mniej lęku...Więcej dystansu i rozumienia istotnych mechanizmów. To zapewne kwestia charakteru: każdy człowiek co innego uważa za najważniejsze ..Ja akurat nie lubię się w życiu martwić i stresować ...a mam do tego tendencje ...więc cieszę się że pewne niepokoje już minęły a zagadki rozwiązałam. No, cieszę się też że jeszcze sporo przede mną ale czuję że dodatkowa wiedza pozwala mi inaczej przeżywać życie niż wcześniej.
Avatar
*Azja | 2019-06-05
...a młodość -jako wartość sama w sobie-jest przereklamowana ;-)
Avatar
*Azja | 2019-06-05
PS.3. Nigdy w życiu nie cofnęłabym się (gdybym mogła ) do momentu gdy miałam trzydzieści kilka lat...Dużo mniej rozumiałam , wiedziałam i w efekcie mnóstwo stresu i cierpień. Czas daje dużo dobrych rzeczy.

Korzystając z serwisu akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności Strona może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Made with and in Warsaw by jakub mańkowski
Copyright © 2002-2020 VariArt.org