Zdjęcie

Galeria główna
GROTOŁAZ
Ryszarda - Łucja Jagielska


Kontakt

E-mail
[email protected]

Strona www
http://www.VariArt.org

Opis

Jestem malującym architektem, członkiem Związku Polskich Artystów Malarzy i Grafików, Koła Plener Oddziału Warszawskiego Stowarzyszenia Architektów Polskich oraz Warszawskiego Stowarzyszenia Plastyków. Lubię malować , podróżować i czasami napiszę jakąś fraszkę lub wiersz. Bawię się ceramiką i zbieram zdjęcia reportażowe. Urodziłam się w Tatrach - w Zakopanem, gdzie wracam zimą każdego roku. Ktoś nazwał mnie GROTOŁAZEM, bo w moim malarstwie od lat przewija się motyw szukania światła w grotach i jaskiniach. Szukam światła i ŚWIATŁA, rozwiązań czystych, uczciwych, nadziei.

kontakt: [email protected]

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Komentarze

Avatar
*Azja | 2014-05-29
:-)) dziekuje
Avatar
GROTOŁAZ | 2014-05-29
Tak - ostatnio wygrzebałam kilka prac z lamusa, odkurzałam je i patrzyłam czy pasują - czasami tak czasami nie. Te które mam w głowie jeszcze kiełkują, ale z optymizmem jest OK. Gorzej z czasem. Dziękuję.
Avatar
Archetyp | 2014-05-29
Dzięki za odwiedziny i zerkanie.
Chyba coś ( a nawet sporo) ubyło w Twojej galerii.
Nie wygląda to na powiew optymizmu.
Wszak nasze prace to nasze dzieci, w nich cząstka nas samych.

Przytulanki ... długo i delikatnie tuż ponad ziemią.
Avatar
GROTOŁAZ | 2014-05-29
Oj rysowania, rysowania - dobrze jak rodzaj kreski odzwierciedla charakter postaci, jej nastrój, wiek i kondycję w danej chwili no i jakość ubrań. Zniszczonych i sfatygowanych podczas przeprawy przez np. pustynię lepiej nie rysować w sposób "ładny", staranny. ... tak myślę. Mnie się podoba. Mam tylko wątpliwość co do kreski , którą rysowane jest nakrycie głowy. Ale i tak lubię.
Avatar
*lauraverde | 2014-05-27
Dziękuję serdecznie :) Pozdrawiam!
Avatar
*Azja | 2014-05-11
wiesz jak to robie?..nie patrze czy to ludzie czy nie-koncentruje sie na swietle;Tak na prawde rysuje swiatlocien i staram sie za bardzo nie myslec ze to ludzie-wowczas nie musze malowac nosow, oczu i tych wszystkich skomplkowanych rzeczy :-))).Podobnie robie z woda-maluje odbicie w wodzie a nie wode..wtedy woda powstaje sama .Gdy nie mysle ze maluje wode -jest najlepiej .Pozdrowienia!
Avatar
*lauraverde | 2014-05-10
Dziękuję :) Pozdrawiam serdecznie!
Avatar
*Azja | 2014-05-10
:-)tak, tak, z maselkiem czosnkowym. "Clovis" to byl 1 krol Francji ktory wzial chrzest przez slub z ksiezniczka burgundzka...Moze potocznie francuzi tak malze nazywaja nie wiem..nie spotkalam sie z tym ale to o niczym nie swiadczy bo o nazwach nigdy nie rozmawialam ;-))
Avatar
*lauraverde | 2014-05-09
Dziękuję :) Pozdrawiam!
Avatar
Misior | 2014-04-27
nigdy nie uzyskiwałem takich efektów ,,naturalnymi" metodami. malowałem raczej dość prosto, w stylu Hoppera/Balthusa/Wróblewskiego (w stylu, ale nijak nie mogąc się z mistrzami równać :) ). z pewnością mając opanowany w mistrzowskim stopniu warsztat malarski można to uzyskać... inna rzecz, że moje prace lepiej prezentują się na monitorze, niż w druku a obrazy zazwyczaj odwrotnie - na żywo mienią się kolorami i mnogością odcieni zależnie od oświetlenia, zaś ich reprodukcje są tego pozbawione.


On-line
Rafshchax

Korzystając z serwisu akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności Strona może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Made with and in Warsaw by jakub mańkowski
Copyright © 2002-2020 VariArt.org