Zdjęcie

Mistrz Zasłużony
rusnok
Jan Rusnok


Kontakt

E-mail
[email protected]

Strona www
http://rusnok.jasky.pl

Opis

http://rusnok.blogspot.com/ ............................................................................................
http://artpubgaleria.blogspot.com/ ............................................................................................

Urodziłem się dość dawno.
Po drodze zahaczyłem o pewną akademię... ostatnio wykonuję zawód panjanek... Od jakichś... w zasadzie 40-tu lat po godzinach uprawiam malarstwo niedzielne.
Nie wiem po co.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Komentarze

Avatar
~Azawakh | 2006-05-03
Dzieki za komentarz dotyczący moich prac. Ale ja uważam nieco inaczej niż Ty i temat psów traktruję bardzo poważnie jakoo,ż esam jestem ównież kynologiem. Pzoa ytm, chće wypełnic niszę związana z tematem kynologicznym i felinologicznym ponieważ nie przepadam za tematami typowymi dla sztuki takimi jak pejzaże czy akty. Ja poporstu lubię temat psów i nie ograniczam sie tylko do portretowania samych głów psów ale również temat psów wykorzystuję do swojego cyklu związanego z oładkami płyt Jean Michel Jarrea. Za jakiś czas będa następne ale w tej chwili muszę się skupić na zamówieniu ze Związku Kynologicznego w Będzinie.
Avatar
~widget | 2006-04-30
dziękuje za komentarz.W przypadku mojego rysunku chodzi o mruganie w sensie "mrugajace swiatło"jak to niektórzy mówią,mój kotek tak własnie mruga:)
Avatar
Rorkas | 2006-04-30
Mam stalowke, ale teraz wole rapid. Poprostu nim rysowacz wygodnej. Zreby stalowka mialy by ciagly doplyw tuszu, to naprawde bym i niepatrzyl w strone rapidu :)
dzieki za rady i odwiedziny :)
Avatar
~Zuzia | 2006-04-22
dziekuje, bardzo lubie Twoje komentarze :)
Avatar
^amigowiec | 2006-04-21
Oz, skad wiedziales?:D
Tak, Laziska :)
Avatar
kisu | 2006-04-15
dzięki za wyróżnienie..on powstawał do góry nogami ale na końcu stwierdziłem że tak będzie lepiej...ZDROWYCH WESOŁYCH I POGODNYCH ŚWIĄT ŻYCZY POŁUDNIOWA POLSKA PÓŁNOCNEJ......
Avatar
kisu | 2006-04-13
jestem ale tylko 5 minut dziennie bo tak zapracowany jestem......a tryptyk świetny ,,,,
Avatar
gilewska | 2006-03-18
dziekuję za cenne rady :)
Avatar
gilewska | 2006-03-18
Naprawde doceniam Twoje prace chociaz nie sa wogole w moim typie, sadze, ze moglyby niekiedy wygladac ciekawiej jako dyptyki pomimo tak oryginalnego formatu blejtramu jaki czesto stosujesz ;)
Avatar
^waldemar | 2006-01-05
Cze?? Janie. Dzi?ki za komentarz. Ja niestety nie widz? twoich prac, ale jak naprawi?, komputer,to pogadamy.


On-line
zibib6

Korzystając z serwisu akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności Strona może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Made with and in Warsaw by jakub mańkowski
Copyright © 2002-2019 VariArt.org