Zdjęcie

Galeria główna
WSzaniawski
Waldemar Szaniawski


Opis

Próbowałem przez lata nauczyć się fotografować. Przeczytałem setki książek, zmarnowałem kupę rolek filmu........ Pokochałem fotografię, ale niestety nadal nie potrafię fotografować. Od niedawna próbuję rysować........ Też nie wychodzi ;) Ale zawsze to ciekawe doświadczenie czegoś próbować.......;)

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Komentarze

Avatar
august | 2019-07-18
No to Tobie Darek dał kontę, aż się zdziwiłem ups tylko cicho
Avatar
*Azja | 2019-07-18
Odn. Emanacje passion :Waldek dzięki wielkie :-).Nie wyobrażasz sobie jak ta praca powstawała...Uśmiałbys się: kartka była kilkakrotnie w zlewie kuchennym :-)) Ale wyczułam to coś i jest . Bardzo dziękuje Ci za poswiecony czas na moje prace ...ja mam ostatnio mniej czasu na internet ale za to zajmuje się innymi rzeczami m in malowaniem. Emanacje trwaja i nie wiem jak długo to potrwa...na razie trwa. Usciski.:-)!
PS.Tez lubie herbate z miodem :-)

•Bajka | 2019-07-16
Avatar
ladmen | 2019-07-17
Edytowany
a jeżeli chodzi o odtwarzanie - to nigdy nie staram się odtworzyć tego co widzę tylko stworzyć swój wlasny obraz, wg tego co mi się podoba, tego gdzie ja widzę ten obraz, i co ja uważam za najbardziej interesujące - a nie ktoś, po za tym to artyści powinni dyktować co jest dobre a nie publika, która sztuką trzeba własnie uwrażliwiać na różne bodźce. Wiadomo czasem błądzę i bywało że sam nie byłem przekonany co będzie najlepsze, ale ostatnio czuję że znowu jestem na dobrej drodzę :)
Avatar
ladmen | 2019-07-17
Być może nie każdemu się podoba - i właśnie, że dobrze. Dużo prawdy w tym, że nie ważne czy gadają źle czy dobrze, najważniejsze żeby gadali. A ja jako malarz odnajduje się w tym świecie i całkiem dobrze mi idzię - mam swoją niszę, swoich kolekcjonerów którzy pozwalają mi na to żebym był tym kim chcę :) każdy ma swoją drogę.
Avatar
ladmen | 2019-07-17
w zasadzie to wczesniej padało :) ale w plenerze podejmujesz jedną decyzję w szybkim tempie - nie ma czsu na ciągłe przemalowywanie. Malujesz całość jak czujesz w danej chwili, jednak pogoda potrafi się szybko zmieniać, takie uroki pracy w plenerze. Mam nadziej, że uda mi się teraz zrobić troche studynych obrazów bo właśnie zjechałem do Polski na miesiąc, przed kolejnym plenerem:) pozdrawiam :)
Avatar
rdza | 2019-07-09
u mnie się przeplata fotografia z grafiką i czasem robótki ręczne (np. maski ) ........:) pozdrawiam
Avatar
satyrek | 2019-07-08
Dziękuję :)
Avatar
wezownik | 2019-07-06
Wielkie dzięki Waldku, cały czas myślę nad podniesieniem poprzeczki.
Avatar
ladmen | 2019-07-03
Dzięki, jestem tego świadomy:p ..Ale staram sie wycisnąć coś wiecej. Narazie jestem średnio zadowolony ze startu w Londynie. Ale zostaje tutaj do 15 (A moze przedłuża o tydzien). Może coś uda się dobrego namalowac:) pozdrawiam
Avatar
wezownik | 2019-06-29
Kupuję ołówki różnych firm, chociaż niektóre mają dziwne drewno i podczas temperowania łamią się. Na razie jestem w fazie szukania ołówków o różnej tonacji czerni, porównywaniu stopnia gradacji, duże znaczenie ma grubość linii przy różnym nacisku, stopień rozprowadzania grafitu na kartonie. Dziękuję za przydatne informacje, dla mnie marka nie ma znaczenia, liczy się jakość w użytkowaniu i trwałość, efekt jaki można uzyskać stosując odpowiedni produkt. Na pewno wykorzystam informacje do wykonywania kolejnych prac, przetestuję polecone markowe i niemarkowe ołówki.


On-line


Korzystając z serwisu akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności Strona może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Made with and in Warsaw by jakub mańkowski
Copyright © 2002-2019 VariArt.org