Zdjęcie

Mistrz Redaktor
jacek79
Jacek Rosiak


Kontakt

E-mail
[email protected]

Strona www
http://www.facebook.com/ARTjacek79/

Opis

"Każdy twórca przedstawia swoją prawdę (to co widzi lub wie). Istotą jest system znaków za pomocą których powstaje kompozycja (świat stworzony przez malarza czy rysownika) przeznaczona dla obserwującego."
Jacek Rosiak

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Komentarze

Avatar
~giorn | 2019-07-20
hej, dziękuję za komenty i zainteresowanie:)
Jeśli chodzi o proces twórczy, to najpierw robię szkic ręcznie na papierze, skanuję go i w Photoshopie koloruję... Tak mniej więcej to wygląda:)
Avatar
august | 2019-07-17
Tak ilu teraz jest fotografów - ola Boga - tak to racja i kazdy jest artysta. Kiedyś stałem koło takiego p.art. i popatrzył na zrobione zdjęcie i mówi k... wa do dupy ale co tam zrobię następne. Kiedyś fotograf jak saper raz nacisnął i musi być idealne. Nie o tym chciałem mówić ale wspomniałeś o powszechności fotografii to tak wzmiankowałem. Poruszyłem bardzo głęboki temat i nie sposób go rozwiązać poprzez długie rozmowy a co dopiero przez napisanie paru zdjęć. Wiek w którym jestem, to znakomity czas, na który zasłużyłem wiedzą i doświadczeniem życiowym, który pozwala mi na patrzenie z dystansem na wiele aspektów życia oraz sztuki, bo zaczytuję się od dziecka a moja biblioteka to nic innego tylko woluminy albumy o sztuce, ponadto jestem stałym gościem Gdańskiego wystawiennictwa, co nie dowodzi oczywiście moim celnym osądom. Kiedyś może pogadamy, bo wiem że jesteś ciekawa osobowością
Avatar
august | 2019-07-16
Dodam iż jestem bardzo otwarty na coś nowego. oryginalnego (czasami może tego nie rozumiem ale widzę i czuję że to cos jest) Ale trzeba rozróżnić co dobre, a co tylko ma tanio zachwycić
Avatar
august | 2019-07-16
Odnoszę takie wrażenie a raczej przypuszczam że do końca mnie nie zrozumiałeś, zdaję sobie sprawę iż należy iść dalej, niestety mi to się nie udaje (to chyba wiek) jest już pewna blokada. Twoja twórczość przyjacielu (grafika) zawsze mnie zachwyca a to dlatego że dajesz prace wypracowane, misterne i przy tym bardzo ciekawe, że tak lapidarnie powiem, ale jest trud włożony.

Nie rozumiem a raczej nie podzielam zachwytów na pracami , które np. karton przejechany rowerem, cos nabryzgane, namazane to ma tylko prowokować, wiele takich prac widziałem i nie mają żadnego związku z dziełami. Wiem powiesz że nie mam racji ale nie tylko ja daję się podpuścić takim marnym trędom.
Avatar
satyrek | 2019-07-13
Dziękuję Jacku za wyróżnienie...
Avatar
august | 2019-07-11
Jacek Ty masz słabość do wiatrak a ja do piwa
Avatar
Karo | 2019-07-10
Gratuluję Jacku. :)
Avatar
lekami | 2019-07-09
...przejrzałem zaległości jakie miałem u Ciebie... Niewątpliwie do wielu Twoich prac będę wracał! Pozdrawiam! :-)
Avatar
satyrek | 2019-07-08
Dziękuję :)
Avatar
wezownik | 2019-07-06
Dzięki wielkie Jacku, czytałam różne komisy świetne były, udanego wieczoru.


On-line
Rafshchax

Korzystając z serwisu akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności Strona może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Made with and in Warsaw by jakub mańkowski
Copyright © 2002-2019 VariArt.org