Zdjęcie

Galeria główna
anfid
Anka Fi-D


Opis

Mało lubię i prosto a czasem pod odpowiednim kątem

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Komentarze

Avatar
WSzaniawski | 2019-09-24
Serdeczne dzięki Ania ;)))
Avatar
*Azja | 2019-09-24
Tak :-)))
Mam w domu bloki i jak cos namaluje i wyschnie - do bloku :-)).Uważam że 'załatwiłam' temat, co miałam zrobić-zrobiłam...a te akryle co kilka niedawno namalowałam to musiałam powiesić na ścianach bo nie mam gdzie wcisnąć i...męczy mnie to. Chyba jesteśmy podobnymi typami :-)).
Avatar
*Azja | 2019-09-20
Przez całe studia malowałam głównie oleje, na mojej uczelni akwarela nie była zbyt popularna ani uważana za "coś"...Obrazy olejne natomiast :im większe tym..większy malarz (się wydawał) :-))) Ja, przy moim 154 cm wzrostu szarpnęłam się max na wymiar 120 x 100 cm i opanowałam do perfekcji sztukę poruszania się z obrazami komunikacją miejską :-)).W sumie to lubiłam malowanie olejami i przyzwyczaiłam się (już w liceum) do trybu pracy w tej technice ale...jeden obraz, od zera licząc czyli od momentu przygotowania samodzielnego podobrazia do gotowego produktu (obraz namalowany) zajmował mi dokładnie 2 tygodnie więc w miesiącu mogłam namalować 2 duże oleje. Oczywiście te wszystkie karteluszki (akwarele i akryle na papierze) w międzyczasie. Ale jakby nie patrzeć, zawsze po malowaniu olejami byłam : zmęczona, usmarowana, głodna okrutnie i..nahajowana terpentyną :-)) . W akwareli -praktycznie zero zmęczenia i głód także minimalny czyli...technika ,jak dla mnie, dużo bardziej ekonomiczna :-)))
Avatar
*Azja | 2019-09-05
:-))
Avatar
wiedzma akacjowa | 2019-08-29
Dziękuję :)
Avatar
*Azja | 2019-08-22
ja myślę chyba trochę mniej ale mam podobne odczucia jak Ty :-)).I tęż mieszkam blisko lasu a gdy "zwalają się" ludzie( a już najgorzej motory! )...to jestem szczęśliwa jak w końcu wracają do swoich szalonych miast , bloków i tego wszystkiego co człowiek naprodukował...
Avatar
*Azja | 2019-08-21
:-)))Ale ŚWIETNIE to nazwałaś ! Już samo to stwierdzenie pokazuje że bardzo ciekawie postrzegasz świat...W zyciu wcale nie jest łatwo nauczyć się co jest chaosem a co..porządkiem i harmonią...Wystarczy wejść do lasu lub na łąkę : czy tam jest chaos czy porządek ? ..Uściski !
:-)*
Avatar
*Azja | 2019-08-20
To jest kwestia doświadczenia … Gdybyś miała dwoje to nie byłoby tej sytuacji- z prostej przyczyny- nie wyrobiłabyś żeby jednej poświęcić tyle czasu:-)). Pójdzie do przeszkola to zajmie się dzieciakami i będzie więcej spokoju a Ty także przestaniesz żyć tylko nią . Wiem co mówię, moi akurat w przedszkolu nie byli ale...wiem doskonale jak to jest z dziećmi.
A Ty talent masz, zajmij się swoją twórczością ..jak sobie trochę dasz na luz to córka się do tego...dostosuje. Serio ;-).
Avatar
wezownik | 2019-08-18
Dziękuję bardzo, miło mi.
Avatar
*Azja | 2019-08-16
A pójdzie na jesień ?
Ja kiedyś też siedziałam w latoroślach i dziś wiem że bez sensu było ze odłożyłam wówczas malowanie " na potem"...;-).
Ale to już przeszłość. Dziś mam jeszcze dwie latorośle w domu i najlepiej mi się maluje " na kolanie w bałaganie" czyli.. .między obiadem, radiem, dzieckiem itp. itd....A tak dokładniej rzecz biorąc moje Emanacje to można w sumie rzec : kiedyś siedziałam w latoroślach a dziś... w zaroślach (emocjonalnych i duchowych zresztą ) :-)). No nic, fajnie że ten papier masz, masz też przede wszystkim talent więc będzie dobrze ;-).


On-line
Araxela

Korzystając z serwisu akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności Strona może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Made with and in Warsaw by jakub mańkowski
Copyright © 2002-2019 VariArt.org