Zdjęcie

Galeria główna
anfid
Anka Fi-D


Opis

Mało lubię i prosto a czasem pod odpowiednim kątem

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Komentarze

Avatar
wezownik | 2019-08-18
Dziękuję bardzo, miło mi.
Avatar
*Azja | 2019-08-16
A pójdzie na jesień ?
Ja kiedyś też siedziałam w latoroślach i dziś wiem że bez sensu było ze odłożyłam wówczas malowanie " na potem"...;-).
Ale to już przeszłość. Dziś mam jeszcze dwie latorośle w domu i najlepiej mi się maluje " na kolanie w bałaganie" czyli.. .między obiadem, radiem, dzieckiem itp. itd....A tak dokładniej rzecz biorąc moje Emanacje to można w sumie rzec : kiedyś siedziałam w latoroślach a dziś... w zaroślach (emocjonalnych i duchowych zresztą ) :-)). No nic, fajnie że ten papier masz, masz też przede wszystkim talent więc będzie dobrze ;-).
Avatar
*Azja | 2019-08-14
powinnaś więcej rysować i malować !
Avatar
Jarek | 2019-08-05
Acotutakcicho?
Avatar
WSzaniawski | 2019-08-02
Ania, bardzo dziękuję ;)))))))
Avatar
*Azja | 2019-08-02
Hej Anko
Dzięki za długi wpis ( i ciekawy ) ;-)
Ja ostatnio tego (aktualnego) Hahnemuhle nakupiłam całkiem sporo więc trochę to tez i u mnie potrwa zanim je zamaluję ;-). Myślę że jeżeli masz starszy to na pewno jest jeszcze lepszy. Tam gdzie mi dałaś link to kupowałam też duże arkusze Daler Rowney-b. dobry papier i b.porządnie wysłąny. Uściski !
Avatar
*Azja | 2019-07-21
Hahnemuhle sprzedaje bloki i arkusze. Arkusze maja wymiary 50 x 65 cm. Masz szczęście że tej akurat firmy papier dostałaś. Nie żałuj, używaj ! Ja wiesz że maluję akwarelą od wielu lat i na mnóstwie papierów to robiłam, jeszcze nawet za komuny na byle czym , także parę lat temu na opakowaniach z kartonu :-)). Firma Hahnemuhle nie jest zbyt znana w Polsce ale ma długą tradycje i robi papier bardzo dobrej jakości..że tak powiem "rzetelny" .Arkusze nie są podpisane (na moich nie ma nic, nawet firmowego kogucika, kupuje się w opakowaniu foliowym podpisanym, po 10 szt.) .Twój ostatni akwarelowy portret jest dużo lepszy od dwóch poprzednich, może także i papier miał w tym swój udział?. Ja wiem ze dobry papier to w przypadku akwareli na pewno ponad 35 % sukcesu ….(pozostałe ok.35 % to moim zdaniem talent i praca a ok. 30 % to farby :-)) ).Uściski, i dzięki za info.
Avatar
*Azja | 2019-07-20
jestem teraz wlasnie na Hahnemuhle ;-) może się wymienimy doświadczeniami? Jaki dokładnie używasz? Ja wypróbowałam już Britannia, veneto, allegretto, burgund i mixed media …;-)))
Avatar
Jarek | 2019-07-13
Edytowany
l
Avatar
Jarek | 2019-07-08
Schowała się.

Korzystając z serwisu akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności Strona może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Made with and in Warsaw by jakub mańkowski
Copyright © 2002-2019 VariArt.org