fotka z wycieczki 25
fotografia | Odsłon: 332
Dodano: 2017-05-08


Opis pracy

Groziłem, że mogą być fotki z wycieczki i niestety jest. Krzywa. Pierwszomajowa. Majsterkowana, jak zwykle, metodą KOKO... a nawet KOKOKO - jak zwykle. ............................................................................... Sznurek muzykalny też jest. Bez związku, oczywiście, nijakiego z niczym... jak zwykle. ...............................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=u2xx3YTu2acDodaj komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Komentarze

Avatar
^rusnok | 2017-05-09
Teraz mi tu za oknem śnieg lata w te i wewte, to mi się nie chce, ale we czwartek ma być lato, to pójdę sprawdzić, czy wykrzywił.
Avatar
najbor | 2017-05-09
Co one takie krzywe, te drzewa? Powiedział Nadleśniczy z Nadleśnictwa do Leśniczego z leśniczówki. A bo to dla Rusnoka, odpowiedział Leśniczy z leśniczówki. A, jak dla Rusnoka to w porządku. Wykrzywcie je jeszcze bardziej. Powiedział Leśniczy z Nadleśnictwa i wsiadł do Toyoty z Nadleśnictwa, która wykrzywiła się na lewą stronę i odjechał krzywą drogą pod górę. Po drodze zastanawiał się, co to jest to KOKOKO? Obiecał sobie, że następnym razem spyta o to Leśniczego z Leśniczówki, który tymczasem zastanawiał się, jak jeszcze bardziej wykrzywić drzewa i na samą myśl o tym skrzywił się na twarzy.
Avatar
chuchol | 2017-05-09
Super ujęcie. Tylko polać taka zmarnowane jakby świeżo przeszedł halny albo kornik-drukarz.
Avatar
*Azja | 2017-05-09
niesamwita ...podoba się.
  • 1 (current)


On-line


Korzystając z serwisu akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności Strona może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Made with and in Warsaw by jakub mańkowski
Copyright © 2002-2019 VariArt.org