fotka z wycieczki 26
fotografia | Odsłon: 372
Dodano: 2017-05-11


Opis pracy

Byłem sprawdzić, jak sobie poradził leśniczy z leśniczówki. Uważam, że stanął na wysokości zadania - około 500 m n.p.m. Nadleśniczy z Nadleśnictwa, myślę, nie powinien mieć zastrzeżeń. Jak dla mnie leśniczy z leśniczówki bardzo ładnie powykrzywiał co trzeba. Jodłę wyprostował, no ale przecież nie może wszystko być krzywe - coś musi być proste - choćby pu to, żeby mieć punkt... albo nawet układ odniesienia - dla możliwości określenia stopnia krzywości tego, co krzywe. Wyjątkowo dziś wstawię dwie fotki z wycieczki. Oczywiście krzywe, choć ta akurat nie tak całkiem - druga bardziej. Nie uważam, żeby były jakieś wspaniałe, tylko myślę, że trudnej i ofiarnej pracy leśniczego z leśniczówki należy się szacunek, docenienie, odpowiednie udokumentowanie oraz unaocznienie tego wszystkiego społeczeństwu.
Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Komentarze

Avatar
*lauraverde | 2017-05-13
bardzo
Avatar
najbor | 2017-05-12
Piękna pogoda... aż trudno uwierzyć...
Avatar
najbor | 2017-05-12
Nadleśniczy z Nadleśnictwa właśnie dyktuje swojej sekretarce list pochwalny. W liście tym, wychwala postawę Leśniczego z Leśniczówki, który stanął na wysokości zadania. Dyktowanie nie idzie mu najlepiej, choć w nocy przemyślał całą treść pochwały i był z niej zadowolony. Nie mógł się skupić. Sekretarka siedziała krzywo, odsłaniając ponętne udo. Udo sekretarki rozpraszało Nadleśniczego z Nadleśnictwa. Leśniczy z Leśniczówki tymczasem, w szkółce leśnej, zastanawiał się jak wykrzywić sadzonki.
Avatar
iwost | 2017-05-12
tzn chodzi o styl Wojciecha podobny
Avatar
iwost | 2017-05-12
opisujesz jak Wojciech Cejrowski
  • 1 (current)


On-line


Korzystając z serwisu akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności Strona może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Made with and in Warsaw by jakub mańkowski
Copyright © 2002-2019 VariArt.org