„rozmowa o miłości” …
inne | Odsłon: 371
Dodano: 2018-06-16


Opis pracy

tak ... bardzo blisko i trochę dalej /-/ Słowo stanowiące ważny aspekt w psychologii,filozofii i religii .O miłości wszystko już napisano, namalowano i wygrano. Ujęto w określone symbole i barwy , terminologie i teorie. Jest uważana za najważniejszą cnotę i sens naszego życia ,a jakoś „ umyka” nam w co dziennej egzystencji i barwach w czasoprzestrzeni. Enigmatyczne pojęcie spróbowałem „zatrzymać” w skromnym zapisie /-/ Przesyłam Wszystkim To słowo i gorąco życzę na każdy dzień i jeszcze dłużej .../-/ pozdrawiam !
Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Komentarze

Avatar
WSzaniawski | 2018-06-16
Ciekawie opowiedziałeś o tym uczuciu...... Powiem Ci, że dla mnie ten zestaw: to po lewej początek tego uczucia (fascynacja, ekscytacja, zauroczenie, zaślepienie, euforia.....itd) Zaś to po prawej to dojrzała miłość (jej blaski i cienie ale i swoista trwałość, stabilność). Takie mam czysto sensualne (subiektywne) odczucie. Andrzej, widać, że Twoje artystyczne poszukiwania, mają w sobie świadomość artystyczną i pewną logikę...... Nie oznacza to, że jest ona (Twoja sztuka) zrozumiała dla każdego (dla mnie też......). Jednakże jeżeli patrząc na sztukę, nie musimy się opierać tylko na świadomości (wiedzy, wyedukowaniu, kompetencji czy też kontekście) lecz na odczuciu (nie muszę być reżyserem, scenarzystą czy operatorem aby stwierdzić czy film mi się podobał.....;))) To w tym drugim wariancie, mogę powiedzieć, że ta praca jest interesująca (a nade wszystko ciekawie opowiedziana). Pozdrawiam.
Avatar
krisbendi | 2018-06-16
Najpiękniejsze rozmowy o miłości odbywają się w milczeniu. Twój przekaz dociera gdzieś tam głęboko. Człowiek patrzy na Twoją prace i robi sobie rachunek sumienia / to ja/ .....Bardzo dobre..............n......
Avatar
ginger77 | 2018-06-16
Podoba mi się! Życzę Ci tego samego :))
Avatar
CaesarEdenpert | 2018-06-16
Intrygujące.Na razie patrzę.Nie umiem komentować, ale odczuwam, co zaznaczam
  • 1
  • 2 (current)


On-line


Korzystając z serwisu akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności Strona może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Made with and in Warsaw by jakub mańkowski
Copyright © 2002-2019 VariArt.org