kali555
Bartłomiej Kalinowski

Galeria użytkownika

Katarzyna
rysunek | Odsłon: 84
Dodano: 2018-11-27


Opis pracy

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Komentarze

Avatar
Karo | 2018-11-27
Ponieważ ja wydłużam twarze, więc dla mnie jest ok. Ładna ta Kasia.
Avatar
kali555 | 2018-11-27
Kobiety są piękne. Jest pewna moda na typy urody. Szczególnie promowana przez magazyny dla kobiet, przez projektantów mody, kończąc na telewizji. Wiele młodych dziewczyn wpada w kompleksy i nawet stany depresyjne, ponieważ wydaje im się, że nie są takie jak powinny. Tymczasem bez potrzeby. Jest tendencja do zbliżonej symetrii twarzy, ale twarz u żadnego człowieka nie jest symetryczna. Symetria kojarzona była z pięknem. A okazuje się, że to właśnie asymetria jest ciekawsza, przynajmniej dla mnie. Jest jeden pan, który potrafi wyeksponować nieprzeciętne typy urody kobiecej. Nazywa się Almodovar. Ode mnie, powirm tylko tyle... Masz orli nos? To super, to Twój atut. Masz krótkie rzęsy prawie że niewidoczne? Nie podkreślaj ich na siłę, żeby wydawały się długie. Niech będą prawie że niewidoczne. Masz kształt gruszki? I dobrze. Gruszki są pyszne. Itd. Mam nadzieję, że zostanę dobrze zrozumiany przez osoby czytające mój wpis. Pozdrawiam
Avatar
JackyBoy | 2018-11-27
słuszne uwagi Jacka.. lecz brak oka to dla mnie pożywka, proporcje czy, za duże dziurki w nosie mam w nosie !!
Avatar
*jacek79 | 2018-11-27
przyciąga ta praca.......mam wrażenie że twarz trochę się wydłużyła...ale moze tak ma być...wiec nie wnikam:)....
Avatar
kali555 | 2018-11-27
Dobre masz wrażenie :) Odległość między końcem nosa a końcem podbródka jest za duża. Ale coooo tam.. dobra jest, nie poprawiam. Dzięki za komentarz :)
  • 1 (current)

Korzystając z serwisu akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności Strona może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Made with and in Warsaw by jakub mańkowski
Copyright © 2002-2019 VariArt.org