Bonka
Bożena Topór-Karpińska

Galeria użytkownika

Bieżnik
rękodzieło | Odsłon: 217
Dodano: 2019-01-13


Opis pracy

Miniatura tkana na krośnie, materiał osnowy - sznurek, materiał wątku - wełna
Jak na miniaturę przystało wymiary 36 x 26 cm
Pozdrawiam.Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Komentarze

Avatar
najbor | 2019-01-19
Jakie masz zdolności produkcyjne, bo chcielibyśmy zamówić 10 000 sztuk. Burmistrz miasta PuCO.
Avatar
Bonka | 2019-01-20
Szanowny Burmistrzu PuCo. Mam tylko kilka w zanadrzu. Tak wielkie zamówienie (aczkolwiek kuszące) będzie możliwe do realizacji, kiedy wypiję eliksir długowieczności. Mam cicha nadzieję, że Twoi zdolni poddani już nad tym pracują w swoich laboratoriach :-)
Avatar
najbor | 2019-02-05
Ha! Widzisz Bożenko, naukowcy sekcji eksperymentalnej i rozwiązań niekonwencjonalnych ( S.E. I R.N.) IPW (Instytutu Piątego Wymiaru) przy Pucańskiej Akademii Podstępu już nad tym pracują i mają pewne niezaprzeczalne sukcesy. Udało im się bowiem z pewnej południowoamerykańskiej rośliny wypreparować eliksir który odwraca proces starzenia się komórek. Niestety, proces ten, jest ciągle niekontrolowany. Osoby które poddały się temu eksperymentowi, różnie reagują. W skrajnym przypadku, czterdziestoośmioletni uczestnik badań, po zaaplikowaniu minimalnej dawki, cofnął się do wieku niemowlęcego i, aż strach pomyśleć, co by było, gdyby ów proces odmładzania, nie zatrzymał się na takim etapie. Teraz do pracy wożony jest wózkiem dziecięcym i procesuje się z IPW, żądając między innymi dotacji na pieluchy i nowego wózka z napędem hybrydowym. Same z nim kłopoty... Eliksir działa zupełnie jak Anomalia dr Kozzika odkryta przez dr Kozzika na Marsie. Kozzik wraz z prof. Klarkillsonem mając za sobą kilka lat doświadczeń z anomalią zaproponowali IPW współpracę, która być może w niedługim czasie przyniesie efekty. W razie powodzenia, będziesz pierwszą osobą, którą o tym poinformujemy. Tymczasem myję pędzle, próbówki i czyszczę paletę. Pozdrowienia i uściski!
Avatar
Bonka | 2019-02-09
Tak myślałam. Byłabym niewyobrażalnie zadziwioną, gdyby komórki takie jak: S.E i R.N. ( IPW ) przy PAP-odstępu nie były na etapie wyżej niż średniego zaangażowania. Dziękuję, że tak dalece wtajemniczyłeś mnie w prace zespołów. To zaiste dla mnie wielki honor, a nawet Honor. Czuję się zaszczycona wyróżnieniem i z niecierpliwością będę oczekiwać na wyniki fuzji IPW z Kozzikiem i prof. K. Taka drużyna daje duże nadzieje na powodzenie przedsięwzięcia. Mnie osobiście bardzo zależy na tym, by rzeczony eliksir nie był przeźroczysty, żebym widziała, co piję. Najulubieńszym moim kolorem jest niebieski, ale płynów w tym kolorze mój żołądek nie toleruję najlepiej. Natomiast żółtego muszę się wystrzegać z powodu woreczka żółciowego. Trzustka ma awersję do zieleni. Och!! Mogłabym tak jeszcze ... Ale puco? Może być czerwony... To kolor wszech-wszech-wszechmocny. Dobrze się rozpływa po krwioobiegu i zasili wszystkie komórki, komóreczki bez większych problemów. Będę od dziś przeglądać sztandarowe periodyki IPW, by śledzić na bieżąco postępy w sprawie.
Dodam jeszcze, że zostało mi trochę pieluch po wnuczce. Może w ten sposób skutek niewłaściwej dawki eliksiru uda się zrekompensować temu bogu ducha winnemu królikowi doświadczalnemu. Natomiast wózek z napędem hybrydowym... Hmmm... Slyszałam o niejakim W.N., który konstruuje w Szarysławiu takie cacka, że hej. Ponoć już ma odbiorów na Wschodzie, ale wiem to z tajnych źródeł agencji detektywistycznej, która prosiła mnie o zachowanie tajemnicy. Więc zachowuję i piszę Ci to w tajemnicy największej dla dobra sprawy i mojego ewentualnego wydłużonego żywota, jak i ratowania biedaka królika.
Pozdrawiam serdecznie :-)
Avatar
MajaK | 2019-01-13
świetnie !
Avatar
Bonka | 2019-01-13
Dziękuję Majeczko. :-)
Avatar
iwost | 2019-01-13
...a Ty masz taką precyzję w oku i palcach więc ......oto efekt zgrabny :d
Avatar
Bonka | 2019-01-13
Jestem zafiksowana na kreskach, na drobnych plamkach, nitkach, sznurkach i takich tam...
Avatar
iwost | 2019-01-13
podglądam jedną stronkę z garncarstwem etnicznym - coś niesamowitego ! człowiek specjalizuje się też w konstrukcji różnego rodzaju pieców do wypalania i pieczenia ...ze słomy, kamienia, gliny - po prostu wow! ale te plecionki ze sznurków itp to też gratka
Avatar
iwost | 2019-01-13
zawsze ubocznie 2 czynności mnie urzekały tkactwo i garncarstwo ...
Avatar
Bonka | 2019-01-13
Lubię patrzeć, kiedy ktoś zasiada przy kole garncarskim i zaczyna przy pomocy palców nadawać glinie niezwykłe kształty... Ale sama nie próbowałam.
Avatar
iwost | 2019-01-13
lubuję się w takich...cacko!
Avatar
Bonka | 2019-01-13
To jest nas już dwie. Dziękuję. Pozdrawiam.
Avatar
Bonka | 2019-01-13
Cieszy mnie to, że bieżniczek się podoba. Zdobi on teraz mój dom, choć wiem, że nie idę w rytmie współczesnych trendów. Lubię tkaninę i trochę szkoda, że dzisiejszy dizajn od niej odszedł. Haftowane serwety, obrusy... Bez tego sobie domu nie wyobrażam. Ale to może kwestia daty urodzenia.
Pozdrawiam serdecznie.
Avatar
eanana | 2019-01-13
Bardzo mi się podoba, przypomina mi dm babci z takimi właśnie rękodziełami :)
Avatar
Bonka | 2019-01-13
Cieszy mnie to, że bieżniczek się podoba. Zdobi on teraz mój dom, choć wiem, że nie idę w rytmie współczesnych trendów. Lubię tkaninę i trochę szkoda, że dzisiejszy dizajn od niej odszedł. Haftowane serwety, obrusy... Bez tego sobie domu nie wyobrażam. Ale to może kwestia daty urodzenia.
Pozdrawiam serdecznie.
  • 1 (current)

Korzystając z serwisu akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności Strona może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Made with and in Warsaw by jakub mańkowski
Copyright © 2002-2019 VariArt.org