Zara Larsson
rysunek | Odsłon: 183
Dodano: 2019-05-06


Opis pracy

ołówki i biały pastel, beżowy papier, format A4, czas pracy 6h :)Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Komentarze

Avatar
WSzaniawski | 2019-05-08
Edytowany
Adrian, dobrze to robisz..... Tak naprawdę nie wiem co Ci powiedzieć (poradzić).... W warstwie technicznej wszystko się zgadza (jest dobrze).
Dla mnie portret to opowieść o człowieku, zamknięta w obrazie..... Ja, niestety nie potrafię zrobić portretu.... Portretu w którym będzie widać człowieka.... Będzie widać jego historię, przeżycia, emocje, a nie tylko wizerunek..... Dlatego mając na uwadze wszelkie kwestie techniczne, które są ważne (tj proporcje, walor, plastykę obrazu, głębię.......etc), zawsze zadaję sobie pytanie: czy na rysunku jest człowiek, czy tylko jego wizerunek.....??? Mi się wydaje (i chcę podkreślić, że w tej wypowiedzi nie ma nawet cienia negatywnego zabarwienia lecz ogromna doza życzliwości dla kolegi rysownika)..... Masz wszystko co trzeba, aby spróbować pójść o krok dalej.....;))) Talentu, umiejętności na pewno Ci nie brakuje...;))) Będę trzymał kciuki i powodzenia! Pozdrawiam.
  • 1 (current)


On-line


Korzystając z serwisu akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności Strona może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Made with and in Warsaw by jakub mańkowski
Copyright © 2002-2020 VariArt.org