Ostatni więzień inkwizycji...
malarstwo | Odsłon: 1276
Dodano: 2019-05-11


Opis pracy

Olej 30-50 cm. Trochę farby ,chęci ..........Myślę ,że komentujemy pracę,ale zaczyna się jazda ,,osobowa,,...... Nikt mnie nie zmieni.! Katka ,daj sobie spokój.....i weź się do pracy - robisz to dobrze!!! Dedykuję Ci tę pracę..... A Wszystkich serdecznie pozdrawiam.Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Komentarze

Avatar
Minavatara | 2019-05-17
Ciekawe :) Nawet bardzo
Avatar
amiartist | 2019-05-13
Według mnie masz w swojej galerii wiele znacznie lepszych prac, choć nie uważam, by ta praca była zla :-)
Avatar
~tulifi | 2019-05-13
Ładnie uchwycone..
Avatar
barko | 2019-05-13
Ja bardzo cenię Jacka jako redaktora: poświęca galerii mnóstwo czasu, każdego stara się docenić, zauważyć, zostawiając komentarz niemal pod każdą pracą, odpowiada na wszystkie wpisy. Nie pamiętam, by ktoś z Redakcji, aż tak się angażował. Przy tym jest niezwykle kulturalny i uczynny. Dla mnie, to wyjątkowa osobowość. Właściwie, to nie odczuwam aktywności innych redaktorów, więc, myślę, że Jacek spadł galerii z nieba, dlatego to jeszcze jakoś się kręci.
A odnośnie krytyki, to jeszcze nikomu nie zaszkodziła. Tym bardziej, gdy robi to doświadczony artysta. Jackowi jako gospodarzowi, może nie wypada, więc doceniam, że Kasi się chce. Zamiast się obrażać, można przecież każdą uwagę przedyskutować. Będzie ciekawie, a przy okazji można się wiele nauczyć.
Avatar
ginger77 | 2019-05-12
Ciekawa praca! choć dla mnie wygląda jak fragment jakiejś większej całości...
Avatar
krisbendi | 2019-05-12
Nie Olu....to całość.Bardzo dziękuję i pozdrawiam
Avatar
eanana | 2019-05-12
Bardzo mi się ten obraz podoba
Avatar
krisbendi | 2019-05-12
Dziękuję bardzo
Avatar
PawelTomczyk | 2019-05-12
przejmująca praca N
Avatar
krisbendi | 2019-05-12
Dziękuję i pozdrawiam.
Avatar
krisbendi | 2019-05-12
Nie usunę tej pracy. Przepraszam Wszystkich ,którzy czują się urażeni,obrażeni itd. Nie jest moim zamiarem szokować,bulwersować a tym bardziej prowokować i wzbudzać jakikolwiek konflikt. PRZEPRASZAM RAZ JESZCZE WSZYSTKICH ,KTÓRZY TAK SIĘ POCZULI !!!!
Avatar
katka | 2019-05-12
Droga Ulexo, czytałam i słyszałam znacznie gorsze rzeczy na temat swoich prac, niejednokrotnie załamywałam się, ale po wypłakaniu w poduszkę brałam się do roboty, po prostu. Z perspektywy czasu jestem wdzięczna tym paru osobom, które dały mi wycisk. Nie mam tu ani prywatnych sympatii ani jakichś wrogów, nie znam większości z was, nie zależy mi na zdobywaniu tu "przyjaciół" przychodzę i oglądam prace, komentuję, jak widać komentować inaczej niż kadzić nie można, nie wypada. Fajnie. Miałabym do siebie może pretensje, gdybym faktycznie tylko i wyłącznie krytykowała, ale tak nie jest. Nie wywyższam się i nie wycieram sobie gęby tym, że nie mam szkoły itd. W ogóle mnie szkoły ani ich brak nie interesują. Interesuję mnie tylko i wyłącznie SZTUKA.
Avatar
katka | 2019-05-12
NNNNNNNNNN powinniście sobie to N ustawić jako automatyczną reakcję na wszystko. To raz, a dwa - jestem serio wkurzona tym, co tu się wyprawia. W prywatnej wiadomości zostałam wręcz posądzona o znęcanie się nad słabszymi. To jest naprawdę przesada. Mam serdecznie dość tego miejsca, a raczej tego, co z tym miejscem się stało. Czytania tych wszystkich mdłych od słodyczy komentarzy, powtarzania pewnych zwrotów, zakłamanej skromności, kokieterii, hipokryzji, bezczelnej ignorancji, a przede wszystkim kłamstw! Na to jestem wybitnie uczulona, a zachowanie Krissa jest obrzydliwe i zakłamane - dedykując mi pracę, w której jednocześnie robi ze mnie jakiegoś oprawcę. Dla mnie wniosek jest jeden, parafrazując to, co wczoraj przeczytałam, że jeśli coś mi się nie podoba to mam iść dalej, mam uszanować czyjąś wolę twórczą-super! Czyli po prostu mam milczeć, gdy coś mi się podoba, bo jeszcze komuś złamię psychikę swoją krytyką, kiedyś oburzałam się, że to szkółka niedzielna, teraz to szkoła specjalnej troski.


On-line


Korzystając z serwisu akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności Strona może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Made with and in Warsaw by jakub mańkowski
Copyright © 2002-2019 VariArt.org