Liho
Hubert Daniluk

Galeria użytkownika

knsbljdae9
malarstwo | Odsłon: 98
Dodano: 2019-09-10


Opis pracy

Olej 60/80Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Komentarze

Avatar
Karo | 2019-09-10
Ciekawa praca :)
Avatar
*jacek79 | 2019-09-10
ta wizja mnie przekonuje....i ta "biała bulwa":)..(na marginesie Dev kapitalnie nazwała) jest świetnym akcentem....ja ten obraz skończyłbym na wysokości rozwartych ust x2...wg mnie te dwie twarze sa niepotrzebne..(jak się przykryje górę kompozycja ciekawie otwiera się) .ale na szczęście to Twoja wizja i Ty tu rządzisz:)
Avatar
*jacek79 | 2019-09-10
i dodam jak w takim tempie będziesz się uczył to Dev ma racje...namieszasz:)
Avatar
Dev | 2019-09-10
Uhmm, no i masz tak fajne pomysły i wizje, że naprawdę będę Ciebie ganiać, bo aż szkoda! Dłonie są super (nie muszą być hiperrealistyczne, są Twoje), robią wrażenie, wymodelowane kosteczki, spoko. Te igły czy jakieś nici, linki, nie wiem, też niesamowity pomysł. Twarz z dwóch twarzy, ok. No ale to oko na dole, czemu nie jest okiem, tylko jakąś bezkształtną bulwą :(( ??? Pozdrawiam serdecznie i nie gniewaj się :))) Myślę że namieszasz kiedyś na rynku ;))
Avatar
Liho | 2019-09-10
Rany boskie,a gdzieś ja smiałbym się gniewać,za głos rozsądku i konstruktywną uwage to ja moge po rekach całować,bo z klepania po tyłkach jeszcze nikt niczego dobrego nie wyniósł :) Bardzo ci dziekuje za chęci podzielenia sie twoimi uwagami w sposób rozwinięty,doceniam i wezme do serca :) Lenistwa u mnie w malowaniu nie ma,raczej brak warsztatu.Tutaj wiekszośc prac jest po 1 sesji i sa dopracowywane,po sugestiach beda dopracowywane z wiekszym namaszczeniem :) Jeszcze raz bardzo dziekuję
Avatar
Dev | 2019-09-10
Super :) Dobrym sposobem na ślepia było zawsze narysowanie gałki, czyli kółka, wymodelowanie najpierw tej kulki, na 3d, a dopiero po tym obłożenie powiekami :) jak w rzeźbie :) ale efekt zawsze mega, bo aż wyczuwalne wtedy ^^
  • 1 (current)

Korzystając z serwisu akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności Strona może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Made with and in Warsaw by jakub mańkowski
Copyright © 2002-2020 VariArt.org