Projekt "C"
grafika komputerowa | Odsłon: 80
Dodano: 2019-11-16


Opis pracy

Trudno jest dopsowac projet dla 7 Asocjacji ale walcze z lierkami, kolorkami


https://www.youtube.com/watch?v=miPFJf9Z00Y&t=1384s

(od 3-ej minuty cudooooooooooooooo ! :)Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Komentarze

Avatar
agochi | 2019-11-19
ciekawe...ale niech wypowiadaja sie eksperci w tym temacie..:)
Avatar
*jacek79 | 2019-11-17
tą górną cześć przeskalowałbym trochę żeby był żółty "kwadrat a biel z dołu "oblała" w górnej cześci.żeby plakat nie odzielał górnej częsci od dolnej....co do elementów to nie wnikam:)... ten znaczek symbolu promieniowania na rybie zgadzam się z Waldkiem nie potrzebny...
Avatar
wart55 | 2019-11-16
Sławku na wstępie chcę Ci powiedzieć, że przez kilkanaście lat pracowałem w reklamie, projektując reklamy w tym również plakaty. Zgadzam się z Tobą, że zaprojektować dobry plakat nie jest wcale łatwo. Trzeba odpowiednio dopasować wiele składowych elementów, kolor i liternictwo, ewentualnie opracować logo. Dlatego pozwolę sobie zwrócić uwagę na pewne elementy graficzne w Twoim projekcie.

Dobry pomysł z napisem w kształcie szkieletu ryby, lecz starałbym się jeszcze liternictwo bardziej dopracować i myślę, że powielanie symbolu promieniowania w oku ryby jest przedobrzeniem. pozostawiłbym żółty kolor. Pozbyłbym się również czarnej elipsy wokół symbolu promieniowania a powiększając go użył jako literę "O".Pomyśl:) Sam temat ciekawy. Pozdrawiam serdecznie:)
Avatar
cynober | 2019-11-16
Serdecznie dziekuje za opinie i fajne uwagi. Mam do czynienia z Asocjacjami "lekko nawiedzonych" ale uczciwych ludzi. Problem, ze ten plakat ocenia 7 przedstawicieli tych zwiazkow i jest to juz moj trzeci projekt. Z reguly jedni twierdza, ze "to za male, to za czerwone a to za duze, a moze wyzej, a moze inna czcionka ????" itp - hahahahah :)

Wniose kilka poprawek, SUgestii gdyz narazie jest to poczatek tematu...

pozdrawiam, dzieki :)
  • 1 (current)

Korzystając z serwisu akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności Strona może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Made with and in Warsaw by jakub mańkowski
Copyright © 2002-2019 VariArt.org