~jaro74
Jarosław Pawełczak

Galeria użytkownika

Na moczarach
malarstwo | Odsłon: 28
Dodano: 2020-05-21


Opis pracy

olej płótno 50x40Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Komentarze

Avatar
krisbendi | 2020-05-21
Nie jest źle , masz potencjał i trzeba Ci chyba tylko dłuższego obcowania z farbą. Masz super fragmenty,ale jakoś nie możesz tego poskłada do kupy !!! Pozdrawiam.
Avatar
~jaro74 | 2020-05-21
Edytowany
No właśnie bo kurcze podobają mi się obrazy kilku malarzy polskich i rosyjskich i tak skacze ,to szpachla to pędzel,to próbuję tak jak ten ,to jak tamten .Jako że jestem totalnym amatorem i próbuje malować bo malowaniem to to jeszcze nazwać nie można gdzieś od roku ,nikt mnie nie uczył,nie kończyłem żadnej ASP ,nikt mnie nie ukierunkował jak studentów kierunków plastycznych,którzy wychodząc z pracowni danego profesora mimowolnie łapią jego styl i technikę malowania .W sumie nie wiem czy tak jest ,tak mi się wydaje.Po za tym ja jestem taki w gorącej wodzie kąpany ,trochę chaotyczny ,nie posiedzę długo nad jednym tematem ,dlatego moje wszystkie obrazy są alla prima i może niedopracowane ,nie zastanawiam się ileś czasu gdzie mam tę plamę barwną położyć żeby było super tyko intuicyjnie kładę i tyle.
  • 1 (current)

Korzystając z serwisu akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności Strona może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Made with and in Warsaw by jakub mańkowski
Copyright © 2002-2020 VariArt.org