^pantone
Robert Romanowicz

Galeria użytkownika

*super hero*
malarstwo | Odsłon: 623
Dodano: 2014-07-01


Opis pracy

Wyłania się z ciemności choć postacią jest pozytywną. Jaskrawy komplecik, który na sobie nosi to znak rozpoznawalny super bohatera. Niech was nie zwiedzie jego niewinny wygląd. To maszyna do zabijania (do tej pory nikogo nie skrzywdził ale uważać trzeba). Imienia jeszcze nie znam ale ponieważ będzie on występował w moich następnych pracach to z pewnością wszystkiego się dowiemy w odpowiednim czasie. I jeszcze jedno. Klapka na oku to tylko ozdoba (naoglądał się ostatnio filmów Tarantino). W każdym razie oczko jest na miejscu.
Format: 60x80 cm, akryl, płótno.
Szczegóły na blogu:http://pantonedesign.blogspot.com/2013/05/super-hero.html
Serdecznie zapraszamDodaj komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Komentarze

Avatar
Grodner Buchholz | 2014-07-02
...ja tu dostrzegam podobienstwo bohatara do autora na zdjeciu obok:)...tak podswiadomie to zawsze rysujemy niechcacy samych siebie...swietna bajka w uroczym stylu..czekam na dalsze odcinki
Avatar
DeepGreen | 2014-07-02
:-)
Avatar
najbor | 2014-07-02
Jest taki francuski super bohater. Wspominam o nim, bo jest w podobnym wieku do tego powyżej. Masz rację, niewinny wygląd może zwieść, a tymczasem Sam Sam, bo o nim mówię, zaskoczyłby niejednego dorosłego super bohatera :) (Już masz dla niego imię?) Jak zwykle świetny!
  • 1 (current)

Korzystając z serwisu akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności Strona może zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Made with and in Warsaw by jakub mańkowski
Copyright © 2002-2019 VariArt.org